Adriana Lima üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi

Adriana Lima üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi

Süper model Adriana Lima, kendisinin üçüncü, erkek arkadaşı Andre Lemmers'in ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Bir erkek bebeği olan Lima'nın oğluna verdiği isim de açıklandı.

foQJEKOwKUKmxJVzD2ZJGw.jpg

Dünyaca ünlü süper model Adriana Lima, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. 41 yaşındaki Victoria’s Secret meleğinin yeni doğan bebeği, erkek arkadaşı Andre Lemmers ile birlikteliğinden ilk çocuğu. People dergisi, Brezilyalı modelin 29 Ağustos’ta doğum yaptığını duyurdu. Ünlü modelin bir erkek bebeği oldu.
lw8dHxAFlkafbfnOZiokKw.jpg

Lima ve Lemmers çifti, oğullarına Cyan Lima Lemmers adını verdi. Lima ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
i829FAIBqkSXf-uDmthQYw.jpg

Lima’nın Sırp basketbolcu Marko Jaric ile evliliğinden Valentina (12) ve Sienna (9) adlarında iki kızı bulunuyor.
Zj29LoprO0q7KPBn7qaLSw.jpg

People dergisine konuşan kaynaklar, bebeğin dudaklarının ve gözlerinin annesine benzediğini söyledi.
phEh9FDoOEaMqcl9USJhIQ.jpg

Ünlü model, hamile olduğunu şubat ayında yayınladığı bir TikTok videosuyla duyurmuştu. Lima, kameraya evde yaptığı gebelik testinin sonucunu göstermişti.
67y46jEZT027x4O6249Cgw.jpg

Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret modeli olarak ünlenen Lima, 2003, 2007, 2008, 2010 ve 2012 yıllarında markanın defielelerinde boy gösterdi.
jjmbTlmSSEag5UrriAY4Tg.jpg

Ünlü model bugüne dek Giorgio Armani, Vera Wang, Louis Vuitton, Prada, Christian Dior ve Anna Sui gibi pek çok dev marka ile çalıştı.
 
Üst Alt