Brad Pitt'e yakın kaynak: Angelina Jolie'nin FBI belgelerini sızdırma sebebi, sadece acı çektirmek

Brad Pitt'e yakın kaynak: Angelina Jolie'nin FBI belgelerini sızdırma sebebi, sadece acı çektirmek

Angelina Jolie ile Brad Pitt'in ayrılıklarından hemen önce, 2016'daki kavgasının detaylı belgeleri basının eline geçmişti. Brad Pitt'e yakın bir kaynak, FBI belgelerinin sızdırılmasının "acı vermekten başka bir amaca hizmet etmediğini" söyledi.

Fi_88VTREUGv7d88tgIJfA.jpg

Brad Pitt'e yakın bir kaynak The Independent'a yaptığı açıklamada, Pitt'le Angelina Jolie arasında 2016'da özel bir jette yaşandığı iddia edilen kavgayı detaylandıran FBI belgelerinin sızdırılmasının "acı vermekten başka bir amaca hizmet etmediğini" söyledi.Rolling Stone ve Puck'ın elde ettiği belgeler arasında Jolie'nin, 14 Eylül 2016'da Fransa-Los Angeles uçuşunun 90. dakikasında meydana geldiği iddia edilen Pitt'in öfke patlaması hakkındaki ayrıntılı raporu da yer alıyordu.
HfEXaL9G0UGdvIywLA5ZIQ.jpg

Independent Türkçe'nin haberine göre kaynak, bilgilerin sızdırılmasının arkasında Jolie'nin ekibinin olduğunu öne sürerek şunları yazdı: "Her iki taraf da bu bilgilere yaklaşık 6 yıldır sahip, dolayısıyla zaten bildiğiniz ve daha önceki yasal işlemlerde kullanılan bilgiler için isimsiz olarak Bilgiye Erişim Özgürlüğü Yasası'na (FOIA) başvurmak, acı çektirmekten başka bir amaca hizmet etmiyor." The Independent, yorum almak için Jolie'nin temsilcileriyle iletişime geçse de henüz yanıt alamadı.
cd2bRrI2A0imn7hM9MrKuA.jpg

Belgelere göre Jolie, FBI'a Pitt'in kendisine bağırdığını, "kafasından tuttuğunu", sarstığını, "banyo duvarına ittiğini" ve uçağın tavanını defalarca yumrukladığını söyledi.
IJQUl_SmSE-BOlBBlb1d4g.jpg

Malefiz oyuncusu ayrıca Pitt'in uçuş sırasında birden fazla alkollü içecek tükettiğini ve "Jolie'nin] üstüne ve üzerindeki battaniyeye bira döktüğünü" iddia etti. Jolie iniş yaptıklarında, dökülen kırmızı şarap nedeniyle uçakta 25 bin dolarlık (yaklaşık 450 bin lira) hasar meydana gelmiş olduğunu söyledi.
MBIpysEJaEimfQ2wf6KTww.jpg

Belgelerin başka bölümlerinde, Pitt'in Jolie'ye çocuklarından birinin "lanet olası bir Columbine çocuğuna benzediğini" ve Jolie'nin "aileyi mahvettiğini" söylediği belirtildi.
O7KooFyuQE6-2vw0r-FH2Q.jpg

Rolling Stone'un haberine göre, olayla ilgili soruşturmanın ardından "çeşitli faktörler nedeniyle" herhangi bir suçlamada bulunulmadı.2016'da Pitt, özel jette çocuklarından birini istismar ettiği iddialarını reddetmişti.
wMc6ukcO7UO7RNlPrHCfTQ.jpg

Jolie 19 Eylül'de boşanma davası açmış ve boşanma dosyasında ayrılık tarihini jet olayından bir gün sonra, 15 Eylül olarak belirtmişti.
bD9ZKHYEPUCIzTlepc-h2Q.jpg

Çift o günden bu yana, üçü evlatlık olan altı çocuklarının velayet davası da dahil olmak üzere birçok davaya karıştı.
H970E2EBB06zGAdNabDMmw.jpg

İşte ayrılıklarına kadar kırmızı halıların ve önemli etkinliklerin en gözde çifti olan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in mutlu günlerinden fotoğrafları...
6jMprMm8GEmVdAHvzwWG2A.jpg

BN5brLuWtEutuqpdit1h_Q.jpg

7S-VA9e2ZUiPHMYGtz6Ieg.jpg

tXjyw9d-WUiX4cWkFGNqdA.jpg

YLIjrTu5TkmvYxdwRcNTXQ.jpg

Nbh5M7V43Uq4fyijZWcEMg.jpg

axdahR_SS0ugdbIRu2n-iw.jpg

s7PeT-kC3ECeXoA1GzT-5w.jpg

mh0kuoFNokiOXZpjAivxHg.jpg

ft61Z6Im-EiSNwR1y6_6NQ.jpg

Jyucy_8mfku40Be1h7-dug.jpg

e-xCEDHIfUCMuRurSVdPew.jpg

v7Qwl7853kmE8gLCnJ7IsA.jpg

F2hShq-hL0Ov5AopcnA5Fw.jpg

zjcMYPxvvkqPFzPOu-LUzw.jpg
 
Üst Alt