Fenerbahçe'nin golcüsü Berisha'nın eski nişanlısından itiraflar: Alkol kullanıyordu, beni evden attı!

Fenerbahçe'nin golcüsü Berisha'nın eski nişanlısından itiraflar: Alkol kullanıyordu, beni evden attı!

Fenerbahçe'nin golcüsü Mergim Berisha'nın eski nişanlısı Vesa Vllasaliu, yıldız oyuncu hakkında Twitter hesabından ses getiren paylaşımlarda bulundu. "Eve alkollü geliyordu" diyen Vllasaliu, "Düğünümüze iki ay kala beni evden attı" diye yazdı.

D2gANqOOlk2XHkWBaTCdyA.jpg

Fenerbahçe'de performansıyla som dönemde eleştirilerin odağında olan Alman futbolcu Mergim Berisha (24) hakkında dikkat çekici iddialar gündemde. Eski kız arkadaşı Vesa Vllasaliu tarafından Twitter'da paylaşılan iddialar büyük ses getirdi.
39-9-uu-u0a8oQLrruZBSw.jpg

Vllasaliu mesajında, "3 yıl ilişki, yaklaşık 2 yıl nişanlılık süreci, 1.5 yıl beraber yaşadık ve düğünümüze 2 ay kala beni evden attı, çünkü gerçekler ona ağır geldi" diye yazdı.
RneVAcN6k0GOY_28Wa31NA.jpg

Vllasaliu "İlişkimiz bitikten 3 hafta sonra insanlar onu yeni biriyle gördü ve şimdi de açık açık sosyal medyada sergiledi. Lütfen beni rahat bırakın!" açıklamasını yaptı.
JySXagf4xUCtBMnm5Ya2GA.jpg

Bu mesajın üzerine bir Twitter kullanıcısının kendisine sorduğu, "Yüzleşmediği gerçekler nelerdir? Neden söylemeye cesaret edemiyorsun?" sorusuna yanıt veren Vllasaliu, "Bir kadını gece 4'e kadar evde yalnız bırakamamalısınız" diye yazdı.
M_xsLnLxskiRFUp9FYibOg.jpg

Eski nişanlı ayrıca, "Maçtan bir gece önce arkadaşları ile gece geç saatlere kadar eğlenip eve alkollü şekilde geliyordu. Sonra o bana bir şeyler anlattı ve ben de ona hakaret ettim. Alkol ile bol şanslar!" yanıtını verdi.
_cnq5oc0bka4pX9uZbzX8Q.jpg

fM7OucHVdESFBBEwZyW8ww.jpg

HGGlOkfbOkOhJ65niXcrWg.jpg
 
Üst Alt