Gecenin Ucunda'dan yeni tanıtım ve fotoğraflar

Gecenin Ucunda'dan yeni tanıtım ve fotoğraflar

'Gecenin Ucunda' dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Işık ailesinin pamuk ipliğine bağlı dengeleri, Neslihan Atagül Doğulu’nun hayat verdiği Macide’nin gelişiyle bozulacak. Karakterleri büyük merak uyandıran diziden yayınlanan son tanıtımın diyalogları hikayenin gizemine dikkat çekiyor. İşte yeni tanıtım ve fotoğraflar...

Ui9Kn6nEgUusHH53y7ysDw.jpg

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ve Star ekranında seyirci ile buluşmak için gün sayan 'Gecenin Ucunda' iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. GECENİN UCUNDA'DAN ÜÇÜNCÜ TANITIM(TIKLA İZLE)
St3aecA290OK_MuF4oPgIg.jpg

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun en iddialı yapımlarından biri olan 'Gecenin Ucunda', göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici öyküsüyle izleyiciyi derinden etkilemeye hazır.
h7zP-cQ5bk2q-0_mxVzl0A.jpg

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.
asdbLZfjyUabdpsuR47stA.jpg

Göz alıcı mekanları, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici öyküsü ve masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ yakında Star’da.
Efu-3lN3Fke7XPBTzJLcHg.jpg

İşte diğer kareler...
UlXShHR9k0ebtD4Od8Nmmw.jpg

CAXB9_8OW02f14SjQaLtVQ.jpg

mJWBTgIBpUW9jocq6WwzEA.jpg

udct4_bQN0avOu_FkQV41g.jpg
 
Üst Alt