Günlük burç yorumları (2 Eylül 2022)

Günlük burç yorumları (2 Eylül 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 2 Eylül 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

bw_KXcwxM0yGgsXVlAMErA.jpg

Ay, Akrep burcuna geçti. Duygu ve düşüncelerin derinliğinde takılı kalmak yerine devamlılığı sağlayan unsurlara özen gösterebilirsiniz. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
ELO2kDhm-E2cK9pH1utpwQ.jpg

KOÇ Geçmişe dönük muhasebe ve muhakemeler gündeminizde olabilir. Finansal kaynaklarınızı paylaştığınız insanlarla görüşmeler yapabilirsiniz.
_gNtnFmWUkCZWegfQcz4KA.jpg

BOĞA Derinlerde hissettiğiniz duyguları paylaşmak eş ve partnerinizle aranızdaki bağı yükselten bir nitelik taşıyabilir.
B8IpGmVNzE6YSt6o3kY6Hg.jpg

İKİZLER Çok düşünmek, her ihtimali hesaplamaya çalışmak gün içinde faturasını sağlığınıza kesebilir dikkat etmenizde fayda var.
j0bY9YrVw0qGepgcan86Xg.jpg

YENGEÇ Eskiye dair hatırlatmalar ve güvende hissettiren anılar dikkatinizi çekebilir.
TbGeSh5hB0KENhDtd_A5xQ.jpg

ASLAN Aile yaşantınızı etkileyen kriz ve kaoslar söz konusu olabilir. Eski defterlerin açılması olası.
VgqbAu86OUOmS3hIjtc8Xg.jpg

BAŞAK İletişimde yoğun bir derinlik arayışı olabilir, çevrenizi genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.
AUqbYbe30kKHOqgl6S4wPQ.jpg

TERAZİ Ticari girişimler söz konusu olabilir, kendi gelirlerinizi arttırma konusunda sınır tanımayabilirsiniz.
M0ye0dUdgk2IUT3-hWcQMw.jpg

AKREP Oldukça enerjik ve güçlü hissedebilirsiniz, arzularınızı dile getirme ve gerçekleştirme konusunda başarılı olmanız mümkün.
5A6sBv2zLUWFkaduNYfTMQ.jpg

YAY Güç ve hırsa dair ihtiraslı olabilirsiniz. Kendinizi gerçekleştirmek ve hayallerinize ulaşmak için tıkır tıkır plan yapmanız söz konusu.
FPEUgCvb6Ueyj41HzvbmKw.jpg

OĞLAK Yardımınıza ihtiyaç duyan insanlarl tesadüfi karşılaşmalar yaşanabilir, pek çok insanla etkileşime geçebilirsiniz.
39A4KWG8FUiddUqVL2joVA.jpg

KOVA Kariyer basamaklarını bir bir tırmanmak söz konusu. Hedefleriniz doğrultusunda otorite figürlerinizin desteğini alabilirsiniz.
GIfpj2GFPk6XSr3T40inJg.jpg

BALIK Uzak ülkeler ve uluslar arası ilişkiler gündemde olabilir. Yabancılarla etkileşiminizde artış olması mümkün.
 
Üst Alt