Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2022)

Günlük burç yorumları (20 Ağustos 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 20 Ağustos 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

79H3Iza8kUu5DXqOL0O3EA.jpg

Ay, İkizler burcuna geçti. 24 saatin bir gün için yeterli gelmediğini hissedebilirsiniz. Planlı ve programlı ilerlemekte fayda var. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
bYXJo_g2cUuzrXeyZdo67w.jpg

KOÇ Adeta kıpır kıpır hareket eden zihninizle etrafınızı kahkahaya boğabilir, sıra dışı olduğu kadar mantıklı fikirlerinizle farklı bakış açıları sunabilirsiniz.
0S4H8GUcVkOFAHKaECkVEQ.jpg

BOĞA Ticari faaliyetlerden para kazanma, el ve dil becerisi gerektiren konulara odaklanmak gündeminizde olabilir.
NXy9xKCdyE6nap51hbamTA.jpg

İKİZLER İçinizde biriken enerjiyi spor ve yürüyüş gibi faaliyetlere yönlendirebilirsiniz, sosyal anlamda oldukça hareketli anlar yaşayabilirsiniz.
j-EhO6vRc0GLdiMoAn_4hA.jpg

YENGEÇ İçsel konuşmalar, ardı arkası gelmeyen düşünceler zihninizde yer edebilir. Kafa dağıtacağınız aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.
eNQbNjs2Ak6IKAm8t88eKg.jpg

ASLAN Sosyal ortamlarda konuşmacı olarak rol alabilir, her alandan sahip olduğunuz bilgilerinizi yer yer kullanabileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz.
-lOFaxogzU6Mbl279dNAqg.jpg

BAŞAK Kariyer hayatında yükselmek için yeni eğitimler almayı düşünebilirsiniz, daha objektif ve tarafsız bir bakış açısı geliştirmenizde fayda var.
0xNFO-E92kGnMleIq2mfNg.jpg

TERAZİ Yükseköğrenim, seyahatler ve mahkemeler gündeminizde olabilir. Mücadele verdiğiniz alanlarda şans sizden yana.
MreqDAhuCU6RvXoN5Ad9Iw.jpg

AKREP Gizli saklı kalan konular karşınıza çıkabilir, öğrenmek istediğiniz şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
R6IvtFJsLkaYudABRwyfFg.jpg

YAY Eşiniz veya partnerinize karşı daha olgun davranmanız gerekebilir aynı zamanda karşınızdakinden daha mantıklı yaklaşımlar beklemeniz olası.
0W4vahn_W0Oa73cxg67qgA.jpg

OĞLAK El becerisi gerektiren işlere odaklanarak zihninizi rahatlatabilir, gündelik hayatın sıkıcılığından uzaklaşabilirsiniz.
_otMvd_5SE248HD0hYmzng.jpg

KOVA Sevdiklerinizle sohbet etmek dahi inanılmaz keyifli gelebilir, öğrenme faaliyetlerinin hiç durmadığı ortamlarda bulunabilirsiniz.
KykoYpaWf0iSc-YrXHeaZw.jpg

BALIK Ailenize, en çok da kendinize dürüst olmanız gerekebilir, bunun neticesinde birtakım çıkarımlar soru işaretlerini giderebilir.
 
Üst Alt