Günlük burç yorumları (28 Eylül 2022)

Günlük burç yorumları (28 Eylül 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 28 Eylül 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

AjgPH5s610mAFvZTUVk8mA.jpg

Ay Akrep burcuna geçti, şüpheci yaklaşımlar dikkatli olmanızı sağlayabilir. Finansal başlıklar ilginizi çekebilir. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
iR50v2QEOkOgq8GzOcs4iA.jpg

KOÇ Kesin çizgiler ile sınırları belirlemek yorucu olabilir, varlığın içindeki yoklukla tanışabilirsiniz.
2sfnPiIgxUuQ0pMG6VNi1Q.jpg

BOĞA İmzalı anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Çalışma gerçekleştirdiğiniz insanlarla derin bağlar kurabilirsiniz.
Py-LyFaGZkycRjd-tFzNhA.jpg

İKİZLER Bilgi ve tecrübelerinizi aktaracağınız ortamlarda bulunabilirsiniz, acemi insanlara yol gösterici rol üstlenebilir ve liderlik edebilirsiniz.
LOjzkS_hMkqVGPFTH6SKOA.jpg

YENGEÇ Yeni tanıştığınız insanlar üzerinde romantik ve çekici bir izlenim bırakabilirsiniz. Eski dostlarla sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir.
PfLYuQrEy0WsPKlQyA976w.jpg

ASLAN Aile saadeti sağlamaya çalışabilir, birlikte mutlu olduğunuz kadar iyi ve huzurlu hissedebilirsiniz. Anne veya kadın ailenizdeki kadın figürlere düşkünlük söz konusu olabilir.
c0uc-MgHRUivf64KSoDAVg.jpg

BAŞAK Sürekli bir şeylerle meşgul olabilir ancak belirgin bir amaç doğrultusunda olmayabilirsiniz. Hareket halinde olmaktan keyif alabilirsiniz.
x1IGFJJt_0-hg_cLPYgeVQ.jpg

TERAZİ Yaşamda denge ve huzur için parasal konulardaki güvenliğinizi arttırmayı düşünebilirsiniz. Maddi kaygılarınız için iyileştirmeler söz konusu.
JkIkan_qYUS_nz5gkl32GQ.jpg

AKREP Kişiliğinizdeki değişimi diğerlerine açabilirsiniz, duygusal anlamda faydalanılan biri olduğunuzu fark edeceğiniz durumlar yaşanabilir.
u04nnmnQi0KtyizIlKXUIw.jpg

YAY Duygusal sebepler sizi kolayca harekete geçirebilir, rasyonel düşünceden ziyade hissederek doğru gelene yaklaşabilirsiniz.
jNeC7mfLK0CW-7T4PPIJig.jpg

OĞLAK Diğer insanların sizi etkilemesi oldukça zor, kendi fikirlerinizin esiri olarak kapalı bir tutumu benimsemeniz olası.
ZVrt2mW8cUekt6jMxbAR1w.jpg

KOVA İtibar ve başarı kazanmaya doğal bir çekim duyuyor olabilirsiniz. Başkalarının fikri sizin için önem taşıyor olabilir.
h887QpcQ0k6HTHYtZuOUSw.jpg

BALIK Zihinsel ve fiziksel olarak serbestlik arayabilirsiniz. Uzak ülkelere seyahat söz konusu olabilir.
 
Üst Alt