Günlük burç yorumları (7 Ekim 2022)

Günlük burç yorumları (7 Ekim 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 7 Ekim 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

ODFvLpP2iEWA2Us3RPy3OA.jpg

Ay, Balık burcuna geçti. Ayrıntılara fazla takılmadan bütüne odaklanmakta fayda var, iyimser ve yapıcı tavırlara daha sık rastlayabilirsiniz. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KrHbIPd8I0KK74gR6Qr9tA.jpg

KOÇ Pek çok fikriniz olabilir, bazı ikilemler söz konusu olabilir. Karar vermek yerine akışta kalmaya çalışabilirsiniz.
RrOIdDrlT0i707G1cVHL6g.jpg

BOĞA Gerçekleştirmenin zor olduğunu düşündüğünüz idealleriniz olabilir ancak çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, çevrenizden destek almanız mümkün.
fYHTLkp11UGxVPtxSjbyLA.jpg

İKİZLER Değişken istek ve hayalleriniz olabilir, etkinliğinizi arttırmak ve duygusal güven sağlamak adına ilişkiler kurabilirsiniz.
jB6yhDFfI0a5P5qEBJ0eYQ.jpg

YENGEÇ Aşırı duygulanıma kapılıp sözlerinizde aşırılığa kaçabilirsiniz, yabancı ülkelere seyahat planları yapabilirsiniz.
jYmuztBW_kalhOtmDn1VgQ.jpg

ASLAN Kendi halinizde olmayı tercih edebilir, ortaklıklar konusunda derinleşmek isteyebilirsiniz. Manevi hazlar ön planda.
S2EDb__UtUuGYaVbwWH6cg.jpg

BAŞAK İlişkilerinizde dinleme aktivitesini etkin şekilde yapmanız gerekebilir, bilinen ile anlaşılan arasındaki fark çeşitli anlaşmazlıklara yol açabilir.
HQFFrAllwkaFKbeBwCnolw.jpg

TERAZİ Bulunduğunuz konum için savaşmak yerine daha uyumlu olmaya çalışabilir, sağlığınız adına yararlı faaliyetler gerçekleştirebilirsiniz.
mxX3cGEnvk-VcBk1dmvSLw.jpg

AKREP Romantik ilişkileriniz ve özel hayatınızda daha özgür ve rahat olmayı arzulayabilir, sıra dışı eğlence anlayışı geliştirebilirsiniz.
C7PI8s3rBECLx0PwRoJwog.jpg

YAY Aile ve ev yaşamınıza dair gelişmeler olabilir, daha derin bağlar kurmanın peşinde olabilirsiniz. Geçmişin izleri yol gösterici olabilir.
o_Cg5uP3CUCn_i1NWvdmxw.jpg

OĞLAK Kararsız kaldığınız konularda yakınlarınızın fikrini alarak hareket etmeniz mümkün, duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.
wvzykzFyiUCdoSc3Ciw2Bw.jpg

KOVA Maddi konular gündeminizde olabilir, gelir giderlerinizde hızlı değişimler yaşanabilir. Kendinizi garanti altına almak için çalışabilirsiniz.
gWBw-DtI4keGnZkxHuYv2g.jpg

BALIK Öngörü ve sezgilerinizdeki artışın rehberliğine kulak verebilirsiniz, kişisel istek ve arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Üst Alt