Günlük burç yorumları (9 Ekim 2022)

Günlük burç yorumları (9 Ekim 2022)

Astrolog Murat İpek'ten 9 Ekim 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

yI9w5toFhUWEeacecVZOUg.jpg

Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Artan enerji ve fikirsellik, farklı deneyimlerin kapısını aralıyor. Eski deneyimleri rafa kaldırma zamanı. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
OJVKuZu23E-3QnKORJAoKg.jpg

KOÇ İnisiyatif alma ve cesaret gösterme konusunda farklı bir yaklaşımı benimseyebilirsiniz. Kolektife hitap eden çalışmalardan ziyade bireyselliği tercih edebilirsiniz.
GMzDbb8Jn0SsN7g8FQMprg.jpg

BOĞA Hayatınızda yer edinen ve içsel anlamda üzerine düştüğünüz konuları nihayete erdirebilir, artık tamam dedirtecek olaylara tanıklık edebilirsiniz.
uwWcu1hyXke55jbKNB0YTQ.jpg

İKİZLER Basit fakat etkili fikirlerden harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade ettiğiniz ortamlarda oldukça şanslısınız.
8kok9k3LfUeVe7WU7tJUHQ.jpg

YENGEÇ Kariyer hayatında bazı sonlanmalar yaşanabilir, sabır ile hareket etmekte fayda var. Yeni deneyimlere hazırlanabilirsiniz.
Hz6SNweMWEeraSfq9-vSQA.jpg

ASLAN Eğitim hayatı ve yaşadığınız yerle ilgili gelişmeler yaşanabilir, ani ve beklenmedik planlar yapabilirsiniz.
YgCNco04wUiEQbPBo-eH-Q.jpg

BAŞAK Finansal faaliyetlerinizi etkileyecek sürpriz gündemler oluşabilir. Borç ve kredi gibi konularda aceleci olmamanız gerek.
8E2_i5jBV0SUEGVFp05dEA.jpg

TERAZİ Gergin bir şekilde süren ilişkileriniz sonlanabilir. Yüzeysel seyreden birlikteliklerinizi gözden geçirebilirsiniz.
0haMPnNGsEiZTQj486Ha7w.jpg

AKREP Daha aktif bir iş hayatını benimseyebilir, bulunduğunuz konumda yeni görevlerde yer alabilirsiniz.
ZpDW8k1qnUqy0tQ3pEPf4A.jpg

YAY Maceracı ruhunuzu tetikleyen gündemler olabilir. Çocuklarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.
3YwsKTU4QUuwQpUMP7l6Qw.jpg

OĞLAK Ev ve aile yaşamında otoriter bir yaklaşımı benimseyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz konularda fırsatlar yaşanabilir.
ZZAeM_mEekKbeGIQOeuICA.jpg

KOVA Proje ve taslaklarla meşgul olabilirsiniz, tamamlamak istediğiniz konularda yakın çevrenizle sıkı etkileşimde olmanız mümkün.
z7DF3AeE6Eui4tQFu2nkYw.jpg

BALIK Özdeğer ve kişisel gelişiminizle ilgili farkındalık kazanabilirsiniz. Daha cesur ve atılgan bir imaja bürünebilirsiniz..
 
Üst Alt