İlkay Gündoğan’ın eşi Sara Arfaoui Manchester’ı karıştırdı

İlkay Gündoğan’ın eşi Sara Arfaoui Manchester’ı karıştırdı

Manchester City'li İlkay Gündoğan'ın eşi Sara Arfaoui'nin Manchester şehrindeki restoranlar için yaptığı paylaşım tepki çekti. Taze yemek olmadığını iddia eden Sara, restoranların donmuş yiyecekler sattığını öne sürdü.

ZUD_sx8dB0aiRwcwqj1oEw.jpg

Mancheser City’nin yıldız futbolcusu İlkay Gündoğan’ın eşi Sara Arfaoui, şehirdeki yerel restoranları eleştirdi. 27 yaşındaki İtalyan model, Manchester’da yemek yiyebileceği iyi bir yer olmadığını söylerken, 'korkunç donmuş yiyeceklerden' dile getirdi.
WHtcDlbtrEGkcby7i9KGdg.jpg

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola’ya da ait bir restoranın bulunduğu şehirde iyi bir restoran olmadığın iddia eden Sara, “Belki Londra’da olabilir ama Manchester’da hiçbir şey yok” dedi.
ndUjZ9gbzEq129FjhMJkLg.jpg

Sara, “Üzgünüm, dürüst olmak gerekirse hiçbiri. İyi bir restoran bulmak için çok uğraştım ama her yerde korkunç yiyecekler var. Gerçek bir İtalyan yemeği, iyi bir suşi ya da sadece taze yiyecek bulamıyorum” ifadelerini kullandı.
e7KkxOr1K0CA1trST4SlNg.jpg

Sosyal medyada tepki çeken paylaşım sonrası gurme yazarları ve şehirdeki restoran sahipleri Sara’nın sözlerini saçma olarak nitelendirdi ve Manchester’ın yemek konusunda bir mutfak cevheri olduğunu vurguladı.
vI43Crq9z0C1jNHeisiJvw.jpg

Eleştirmen Jay Raner, "Bu gülünç bir bakış açısı. Manchester, muhteşem, bağımsız restoranlarla dolu. Burası yemek yenebilecek bir yer ve ekonomik açıdan zor zamanlar geçirirken, böyle yorumlar, geçimini sağlamakta zorlanan işletmelere fayda sağlamıyor" dedi.
 
Üst Alt