Jennifer Lopez düğünde Ben Affleck’e serenat yaptı

Jennifer Lopez düğünde Ben Affleck’e serenat yaptı

Ayrılmalarından 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Aflecck çifti, temmuzdaki sade nikah töreninin ardından geçen hafta sonu gösterişli bir düğün yaptı. Ortaya çıkan yeni düğün görüntülerinde Lopez’in, sahnenin ortasına oturan eşine serenat yaptığı, performansı esnasında ona dansçıların da eşlik ettiği görüldü.

lREe1jbs9U-gc9uE6g3_xw.jpg

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 17 yıl sonra yeniden alevlenen ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. İkilinin temmuz ayında yaptığı sade nikahın ardından, geçen hafta görkemli bir de düğünleri oldu. Çiftin ABD’nin Georgia eyaletindeki 8,9 milyon dolarlık malikanesindek yapılan düğünlerinde 53 yaşındaki Lopez’in 50 yaşındaki eşi Ben Affleck’e tutkulu bir sahne performansı hediye ettiği görüntüler ortaya çıktı.
WGhppsJCI0CbuJkGAQE4gw.jpg

Ünlü şarkıcı, sahnede, önündeki sandalyeye oturan Affleck için özel bir şarkı söylerken dansçılar da ona eşlik etti.
vvuQJRDsF02Vd6njkf6g9g.jpg

Lopez’in söylediği şarkı, 'Gözlerindeki tutkuyu hissedebiliyorum/ Sana hala aşığım/ Biliyorsun doyamıyorum/ Biliyorsun doyamıyorum’ sözlerini içeriyordu.
pY3y2afxAU-c3_1DFr1WOg.jpg

Lopez’in performansı esnasında, ünlü aktör Affleck, geline gülümserken görüldü. Performans esnasında Lopez mikrofonu Affleck’e de uzattı ve şarkıya eşlik etmesine izin verdi. Sevilen ikili, performansının ardından birbirlerinin gözlerinin içine bakarak kucaklaştı.
tutnDZwJvEascqP6fJSU6Q.jpg

17 yıl sonra tekrar bir araya gelen çiftin düğününden ilk fotoğraflar geçtiğimiz günlerde yayınlandı.
OKCblDm3V0KdJwMwQHK6Jw.jpg

Lopez, düğününe dair ilk görselleri OnTheJLo.com adlı kişisel web sitesinde paylaştı.
1e1Cc_GB2USMd67k3ckbmg.jpg

Ralph Lauren imzalı bir gelinlik giyen yıldız, Vogue dergisine yaptığı açıklamada hep Lauren'dan bir gelinlik giyme hayali olduğunu söyledi.
RM4t80wysk2ZwzXHmYmGIg.jpg

Lopez’in gelinliğiyle ilk görüntüsünü paylaşan Vogue dergisi, damat Ben Affleck ve çiftin tüm çocuklarının da Ralph Lauren giydiğini paylaştı.
T5xtG3idrkSvgi0HpFrVJA.jpg

İşte Lopez ile Affleck'in düğünden yansıyanlar...
-wathfmaDE6l7ODTe3arOw.jpg

tXJDI68BdkKm50GsKt0YJg.jpg

SyAHJvJI6UqZNMlBTC23GA.jpg
 
Üst Alt