Kasırganın vurduğu ABD'de yaşayan Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba: Evim göçtü, arabam sular altında kaldı

Kasırganın vurduğu ABD'de yaşayan Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba: Evim göçtü, arabam sular altında kaldı

ABD'yi vuran Ian Kasırgası'ndan etkilenen ve Florida'da yaşayan Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba, "Ian Kasırgası Küba’dan başladı, orayı mahvederek buraya geldi. Her yeri paramparça ederek. Benim evim göçtü, arabam sular altında kaldı. Allah kimseye bir daha yaşatmasın" dedi.

15Jh4m2yM0qkk0N-xFZd0w.jpg

ABD Florida'da büyük yıkıma yol açan ve en az 45 kişinin öldüğü Ian Kasırgası'nda 400 bin kişi elektriksiz kaldı. Çok sayıda evi su bastı. Kasırgadan etkilenenler arasında Yeşilçam oyuncusu Ahu Tuğba da vardı.
Bp0QAaYAzUyf86I1Bsl4ZQ.jpg

67 yaşındaki Tuğba'nın evi ve otomobili sular altında kaldı. Tuğba, çareyi kızı Anjelik ile birlikte güneye kaçmakta buldu.
n7TGP5bWYEaFerGzhlqhHw.jpg

Magazinsortie'ye konuşan Tuğba, her şeyini kaybettiğini söyledi. Kızının babaannesinin güneydeki evine sığındıklarını belirten sanatçı, “Burası büyük bir felaket bölgesi şu an" dedi.
vSSFlEMDgEeCkUZYeOW3Qw.jpg

Tuğba, “Ian Kasırgası Küba’dan başladı, orayı mahvederek buraya geldi. Her yeri paramparça ederek. Benim evim göçtü, arabam sular altında kaldı. Allah kimseye bir daha yaşatmasın" açıklamasında bulundu.
MqLodNvnjU6YHPXJ1X3zZA.jpg

Tuğba, “İnsanların evleri, arabaları gitti. Onları da bırak, hayatları gitti, birikimleri gitti. İşyerleri kapandı. Biz de hiç uyumadık. Arka taraftaki iki katlı binaya çıktık. O bina olmasaydı yaşanacakları düşünemiyorum bile. Şehir bitti. Yüzyılın kasırgası bu. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın, düşmanıma bile” diye konuştu.
 
Üst Alt