Madonna'nın klip çekimi polise şikayet edildi

Madonna'nın klip çekimi polise şikayet edildi

Yeni şarkısı için New York'ta gece yarısı çekim yapan Madonna, gürütü gerekçesiyle şikayet konusu oldu.

tFghhIyJ9UqR-zc838Veqg.jpg

Madonna, önceki gece gerçekleştirdiği klip çekiminde gürültü yaptığı gerekçesiyle komşuları tarafından polise şikayet edildi. 64 yaşındaki pop müziğin kraliçesi, rapçi Tokischa ile işbirliği yaptığı Hung Over adlı şarkısının klibini çekiyordu.
XqDlh-cBBEG8MSM1eo1cfQ.jpg

Klip çekimi esnasında kullanılan araç hoparlörlerinin yüksek ses nedeniyle bazı komşuları rahatsız ettiği bildirildi. New York polisi, pazartesi gece yarısına doğru gürültü şikayetleri almaya başladı.
Byxpnb30wEG7iqVnN6uXCA.jpg

Ancak güvenlik yetkilileri 'durumun düzeltildiğini' ve 'hiçbir uyarı verilmediğini' açıkladı. Klibin yapımında yer alan birkaç kişinin, daha sonra çekime devam etmek için içeri girdiği bildirildi.
e5SqBOSjxUmJ12BTQad4ug.jpg

Madonna geçtiğimiz günlerde kızı Lourdes Leon’un şarkıcılığına verdiği destekle gündeme gelmişti. 25 yaşındaki model, Lady Gaga'ya gönderme yaptığı ilk teklisi LockKey'le müzik kariyerine başladı. Gaga ve Madonna'nın karmaşık bir geçmişi var. 2011'de Madonna'nın bazı hayranları Gaga'yı 2011 tarihli Born This Way'de, 1989'da çıkan Express Yourself parçasını kopyalamakla suçlamıştı.
BjeEgqQUEEOCmsfdipM0fg.jpg

Madonna 2012'de ABC'ye verdiği bir röportajda tartışmalara değinmiş ve Gaga'nın şarkısının "indirgeyici hissettirdiğini" söylemişti.
0wVEUSS_W02fZkfRlLLaoQ.jpg

Ancak ikili daha sonra Madonna'nın 2019'daki Oscar sonrası partisinde sımsıkı sarıldıkları bir Instagram fotoğrafıyla kavgalı oldukları yönündeki söylentilere noktayı koydu.
 
Üst Alt