Rosie Huntington-Whiteley iç çamaşırı markası için poz verdi

Rosie Huntington-Whiteley iç çamaşırı markası için poz verdi

Rosie Huntington-Whiteley, Marks and Spencer ile iş birliğinin 10'uncu yılını, Rosie adıyla çıkan iç çamaşırı koleksiyonu için poz vererek kutladı.

jJb2i2RRtEyp_PjXJJMBeQ.jpg

Ünlü model Rosie Huntington-Whiteley, Marks and Spencer için iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçti. 35 yaşındaki İngiliz model, marka ile 2012’de başlayan iş birliğinin 10’uncu yılını yeni bir çekimle kutladı.
mBx6bNDw4UOAg3M406IRFQ.jpg

Whiteley, 16,4 milyon takipçisi olan Instagram hesabından da paylaştığı fotoğraflarının altına yazdığı mesajla, kendi adının verildiği Rosie koleksiyonunu tanıttı.
mhC9dKNzQkOQEpdXkIFZ3g.jpg

Aksiyon filmlerinin İngiliz yıldızı Jason Statham (55) ile birlikteliğinden iki çocuğu olan ünlü model, “Modellik kariyerimin başında sonsuza dek sürmeyecek gibi görünüyordu, bir raf ömrünüz var. Görünüşüme bağlı olmayan bir tür güvenliğim olduğundan emin olmak istedim. Beynimi kullanmak, farklı yolları keşfetmek ve yeni şeyler denemek istedim” diye konuştu.
Z2W2zU5FGEaXhXHJSc8nTg.jpg

2010 yılından bu yana birlikte olan Rosie Huntington-Whiteley ile Jason Statham çiftinin geçen yıl ikinci çocukları dünyaya geldi.
9uiV-EAlOkywVUk8Um7eTw.jpg

Çift, bu yaz iki çocuğuyla birlikte tatil yapmak üzere Antalya’daydı. Antalya'da çekimleri yapılan, yönetmen Guy Ritchie imzalı 'Operation Fortune: Servet Operasyonu' filminin başrol oyuncusu Jason Statham, geçen yıl çekimler sırasında iki ay kaldığı Antalya'ya bu kez tatil yaptı. Jason Statham, Antalya'dan ayrılmadan önce yaptığı açıklamada, Türkiye'ye hayran kaldığını, özellikle Antalya'yı çok sevdiğini, fırsat bulduğunda yeniden geleceğini söyledi.
 
Üst Alt