Star'ın yeni dizisi 'Gecenin Ucunda' geceye damga vurdu

Star'ın yeni dizisi 'Gecenin Ucunda' geceye damga vurdu

Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu'nun başrolde olduğu Star TV'nin yeni dizisi 'Gecenin Ucunda' reytingleri altüst etti. Sezona iddialı bir giriş yapan proje dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Neslihan Atagül Doğulu ile Kadir Doğulu'nun başrolde olduğu Star TV'nin yeni dizisi 'Gecenin Ucunda' reyting yükselişini sürdürüyor.

Ekranlara iddialı bir giriş yapan dizi dün akşam yayınlanan bölümüyle geceye damga vurdu. Dizi yeni bölümünde tüm kategorilerde en çok izlenen ikinci yapım oldu.

KONUSU Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

OYUNCU KADROSU 'Gecenin Ucunda'nın oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal ve Oya Ünal gibi isimler de yer alıyor.

-7W9VQOJLkK3N7JrB_OoCg.jpg

NELER YAŞANDI? Macide, Kazım tarafından kovulmanın şokunu atlatamadan Ankara’dan gelen haberle bir darbe daha yedi. Annesi, kumar baskınında gözaltına alındı. Kazım’ın Macide konusundaki kararı Işık Ailesi’ne bomba gibi düştü. Herkes Ahmet’in ne yapacağını merak ederken Ahmet gizli planını uygulamaya başladı. Macide, şifalı elleriyle Nini’yi büyük beladan kurtarınca, bir hafta önce kovulduğu Işık yalısının kapısından içeri bu kez bir kahraman olarak girdi.

GECENİN UCUNDA'DAN 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI
 
Üst Alt