Star'ın yeni dizisi Gecenin Ucunda'nın yayın günü belli oldu: Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti başrolde

Star'ın yeni dizisi Gecenin Ucunda'nın yayın günü belli oldu: Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti başrolde

Merakla beklenen 'Gecenin Ucunda' dizisinin yayın tarihi belli oldu. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisi, Macide’nin (Neslihan Atagül Doğulu) kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor. Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ 5 Ekim Çarşamba Star’da.İşte diziden yeni fotoğraflar...

uB_TCIKuokmWcoOW_1GDrA.jpg

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.
j44L5JTkFUms0HQBRDizPg.jpg

KONUSUYoksul bir ailede büyüyen Macide, psikoloji alanında eğitim almış ama iş hayatında mutlu olamamıştır. Başkalarına iyi gelme ve şifa vermenin peşinden giden Macide’nin hayatı Işık Ailesi’yle tanıştıktan sonra tamamen değişecektir.
910qMsNasUO_2JZP8HgSCg.jpg

Yeni tanıştığı Ahmet (Sarp Levendoğlu) kendisine delice bir tutkuyla aşık olur fakat Macide, ülkenin en akıllı ve başarılı iş adamı olarak anılan ve Ahmet’in ağabeyi Kazım’dan (Kadir Doğulu) etkilenir. Karşılıklı yaşanan bu hislerin önündeki en büyük engel ise Kazım’ın evli olmasıdır. Macide’nin gelişiyle Işık Ailesi’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
2sQyKlKlWUC6hurwsv9PVQ.jpg

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, sezonun en iddialı yapımlarından biri olan 'Gecenin Ucunda', büyülü dünyasıyla izleyicileri etkisi altına alacak.
wQg9XkWQ50S3wjqKElFgIA.jpg

Çekimleri İstanbul’un en göz alıcı mekanlarında gerçekleştirilen, kadrosunda birbirinden başarılı isimlerin bulunduğu dizi, hikayesiyle de büyük beğeni toplayacak.
4E99kED0xkG_eJ7Ya7kmhQ.jpg

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ 5 Ekim Çarşamba Star’da. İşte diziden diğer kareler...
A_H07OJfYEq188JMQl7i4w.jpg

iqOYdgvXOE-yika_Jf9CRQ.jpg

ZmW3Bv8ZRE2ZflqFDeV6Kg.jpg

DMSZ1v4ak0eXGxMytrJasA.jpg

kNEoLjC9906tQW0S9VnwSQ.jpg

Ds46BQJcnkqAVLpeM1VLJA.jpg

Kalb12Ngm0Sew4uNUZDsYA.jpg
 
Üst Alt