Survivor Mert Öcal ile Sude Burcu nişanlandı

Survivor Mert Öcal ile Sude Burcu nişanlandı

Survivor All Star 2022'de farklı takımlarda yarışan ve birliktelik yaşadıkları ortaya çıkan Mert Öcal ile Sude Burcu evlilik yolunda ilk adımı attı. Çiftin nişan töreninden kareler de yayınlandı.

YnSzaXXP2ES1fw8WsxM1-w.jpg

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan Mert Öcal, Sude Burcu'ya evlenme teklif etmesinin ardından nişan yüzükleri de takıldı.
dqRRa5VwtkGCxOOj470gxQ.jpg

Kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle birlikteliği süren Öcal, İzmir'e gidip Sude Burcu'yu ailesinden istedi.
gmdpBwTPRUSvUPAzTAOgTA.jpg

Kız isteme merasiminin ardından Öcal tuzlu kahveyi içti ve ünlü çiftin yüzükleri takıldı.
-SJSXjmqhUKBpEH1Jv2ktQ.jpg

Nişanlanan ikilinin bazı kareleri sosyal medyadan da yayınlandı.
yRBh_F0q7ku8_d16qvmArg.jpg

MERT ÖCAL KİMDİR?Mert Öcal, 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldi. Türk manken ve oyuncu olan Öcal, Best Model of Turkey seçildikten sonra adını duyurmayı başardı.Mert Öcal, Best Model of Turkey olduktan hemen sonra 2004 yılında “Best Model of The World” yarışmasını kazandı.Oyunculuk kariyerine 2005 yılında Asla Unutma isimli diziyle başlayan Öcal, burada ufak bir rolde yer aldıktan sonra gitgide kendisini geliştirerek projelerini büyütmeye başladı.
jUNjcxAlT0CiuLhE9MlCRw.jpg

2007 yılında yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Oyun Bitti isimli dizide Murat karakterini canlandırarak Azra Akın, Zeki Alasya, Tarık Papuçcuoğlu gibi isimlerle birlikte yer aldı.Bir yıl sonra Görgüsüzler isimli dizide Yılmaz karakterine hayat veren Mert Öcal, bu projede de Zeki Alasya, Melek Baykal, Çağla Şikel gibi isimlerle oynadı.Öcal, 2015 senesinde ekranlarda yayınlanan Aşk Yeniden isimli dizide Ertan karakteriyle geri dönüş yaptı.16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasının ünlüler takımında yer aldı. Daha sonra 2022 All Star'a katıldı.
CM02SYytp0SgRUjC5IPlgw.jpg

SURVİVOR SUDE BURCU KİMDİR?Sude Burcu, 11 Mayıs 1996 tarihinde İzmir'de doğdu.Babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni olan sporcunun, 2 kız kardeşi de kendisi gibi tekvandocu.
MQKw4Lv1LUCgLtQ_WyR8nA.jpg

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olan Burcu , İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor ve aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor.1.66 boyunda ve 57 kilo olan sporcunun, 2 kez Avrupa 3.'lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu bulunuyor.
 
Üst Alt