Ünlülerin çocukluk ve gençlik halleri

Ünlülerin çocukluk ve gençlik halleri

Ünlü şarkıcı Ege, komedyen Cem Yılmaz ile birlikte 21 yıl önce çekilen askerlik fotoğrafını sosyal medyadan yayınladı. Paylaşımıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören ünlü şarkıcı, gönderisine "Cem Yılmaz ile askerlik hatırası. Kazak babamındı" notunu yazdı. İşte şarkıcının nostaljik paylaşımı ile diğer ünlülerin çocukluk ve gençlik fotoğrafları...

M9n94nrLXUS4mDXL73Gmnw.jpg

Ege ve Cem Yılmaz Şarkıcı Ege'nin, askerliğini ünlü komedyen Cem Yılmaz ile 2001'de Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda yaptığı ortaya çıktı.
eJUZQGQoF0qNg4fY5ipkSA.jpg

21 yıl önce Yılmaz ile çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, paylaşımına "Cem Yılmaz ile askerlik hatırası. Kazak babamındı" notunu düştü.
FtacHvmMLke0xi-P6OO-Gg.jpg

Ege ve Cem Yılmaz'ın aynı karede yer aldığı fotoğraf, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.
TV6eAEh8zUWGd8F9TITA-g.jpg

Özge Borak Ünlü oyuncu Özge Borak sosyal medya hesabından çocukluk halini paylaştı.
YO1eew_C7EilqrM0XzZBrA.jpg

Oyuncu, "Melek gibi bir kadındı halam. Bu dünyadan göçeli 13 sene olmuş. Özlüyorum" notunu düşerek halasıyla olan fotoğrafını yayınladı.
yLLqfyVDcEmkl6Ngbvh5FQ.jpg

Murat ArkınYakın zamanda babası Cüneyt Arkın'ı kaybeden Murat Arkın, sosyal medya hesabından babasına dair bir anısını şu sözlerle paylaştı:"Ne muhteşem bir geceydi. Daha dün salıncakta otururken diyordum "babam çıkıp şimdi gelse, yanından kimse ayıramaz beni" diye.
OGkapHqESUm9COWTD0ioYA.jpg

"Tüm gece beraberdik. Kucağındaydım. O koca vücuduyla sarmıştı beni. Yatarken kas ağrıları ve hafif ateşli yatmıştım. Elleri yüzümdeydi. Sarı kazak vardı üstünde. Dudağıyla ateşimi ölçtü. Dudakları hiç ayrılmak istemezmişcesine alnıma yapıştı kaldı. Ben yan yattığım için belimin ağrıdığını hissediyordum ama sanki rüya olduğunu biliyormuşcasına kıpırdarsam sihir bozulacak diye yerimden kımıldamıyordum. Öyle yattım kucağında, dudakları alnımda."
kBjLuTaG30edIQO3-XtgNA.jpg

Melek Baykal Oyuncu Melek Baykal, gençlik yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.
Vn3ivZLvfUW8YSC_v97MBQ.jpg

Ünlü oyuncu, gönderisine "Yaş 19 sanırım... Kardeşim Samim'le dans ediyoruz" notunu düştü.
GT15a4bmeEup3JsYi2-E5A.jpg

İlber Ortaylı Prof. Dr. İlber Ortaylı, 2020 yılında 102 yaşındayken kaybettiği, Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nin Rus Dili/Edebiyatı hocası olan annesi Şefika Ortaylı ile nostaljik fotoğrafını paylaştı. Anneler Günü kutlaması için Instagram'dan paylaştığı fotoğrafın altına, "Validem ihtilal yılında doğdu. Uzun, hadiseli bir ömür geçirdi. İkinci Cihan Harbi’ni yaşadı. Memleketine, diline, teşhir etmemekle birlikte dini kurallara çok bağlı olarak yaşadı" diye yazdı. Ortaylı annesi için ayrıca şu ifadeleri kullandı: "Çok tuhaf, mutlu zamanı Avrupa’da hemen harbin sonrasıdır. Memlekete çok çabuk intibak etti; Türk edebiyatını ve tarihini iyi okumaya dikkat ederdi. Gramer bilgisi çok derindi; bizim üzerimizde etkili oldu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde hocalık yaptı. Ondan öğrendiğim bir şey var: Önünüze gelen öğrenci ana babanın seçemediği evlat gibidir. Suret-i katiyede sadece dinlerine, milliyetlerine göre değil, siyasi düşüncelerine göre de ayrım yapamazsınız. Solcu değildi ama solcu talebelerini de çok severdi, onlar da onu severdi. Hayatında en takdir ettiği öğrencilerinden biri Ataol Behramoğlu’ydu. Ataol’un da onu sevdiğini biliyorum. Öğretmenler Günü'nde yazılar yazardı. Ondan öğrendiğim bu sistemi, öğretim hayatım boyunca hep uyguladım."
qsr2K4SJ0kuZnq8VCQIdAw.jpg

"Yer yer bize karşı çok sert, yer yer de çok yumuşak ama prensip olarak ayakta durmamıza dikkat eden bir eğitimi vardı. Hiç şımartmazdı. Beni şımartması ancak çok ihtiyarladığı benim de artık olgunluk çağına dayandığım sıradaydı.Kendisini bir gün derse de çağırdım. Bu dersler ikiye üçe de çıktı. Siyasal Bilgiler Fakültesi’ndeyken Rus Edebiyatı Tarihi anlattı. Salon doldu. Hatta rahmetli Muhibbe Darga bile oradaydı. Bu konferansların sonunda Mete Tunçay kendine has tatlı muzipliklerden birini yaptı. 'Şefika Hanım Ankara Üniversitesi’nde üye değil mi?' 'Evet.' 'O zaman bir dilekçe yazalım; İlber’i atsınlar annesi gelip ders versin' dedi.Sohbeti yerindeydi, şiir kültürü çok zengindi; Puşkin’den bir eseri okur anında tercümesini yapardı. Hiç şüphesiz ki onu öyle hatırlamak istiyoruz. Her şeyi bir arada yapabilen ve çocukları yetiştirebilen biriydi. O kuşakta böyleleri vardı, annem tek değildi. Bugünün annelerine de aynı sabır ve dayanıklılığı tavsiye ediyoruz, lazımdır."
ArIALlK5Nk-AhYZVzqzCjg.jpg

Gülse Birsel Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, arşi,viğnden Cem Yılmaz'lı fotoğrafı çıkararak Instagram sayfasında paylaştı. Birsel, "Boğaziçi Üniversitesi mezuniyet töreninde o yıl bilmeden mizah paneli yaşanmış. Cem’le okuldan hiç tanışmadan tesadüfen yan yana düşmüşüz. Zaman yolcusuyum ve Cem Yılmaz'la selfie çektiriyorum gibi görünse de sadece genç irisiyim ve elimdeki galiba maytap. Vay be" notunu yazdı.
3352jEGxWkSLLjRiK_hnvg.jpg

Okul yılların birbirini tanımayan Birsel ve Yılmaz, şimdi komedide Türkiye'nin en iyi isimleri arasında.
iCMfqHqUNEOEyCf_0D63CA.jpg

Nil Karaibrahimgil Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla takipçilerini zamanda yolculuğa çıkardı. Karaibrahimgil, kendisi gibi ünlü olan ve oyunculuk yapan kız kardeşi Işıl Mete ile çocukluk fotoğrafını yayınladı. Nil Karaibrahimgil, gönderisine, "Yol üstünde bir ara birbirimizi kaybettik, geçen doğum günümde yine elimi yakaladı. Kızıldı yine, güzellikti, çocukluktu, gençlikti, saflıktı ve hayallerdi... Belki de bir yerlerde biz hala devam ediyoruz benim odamda konuşmaya" notunu düştü.
jfe21E3Dkk-J-EDXEdQY7w.jpg

Karaibrahimgil'in kardeşi, aynı kareyi sosyal medya hesabından yayınlayarak, "Hiç bitmez ki!" sözleriyle karşılık verdi.
L7aiBpaLuk2vhJcm7oLVYA.jpg

Işıl Mete Kariyerine oyuncu olarak devam eden Işıl Mete, 'Hile' ve 'Gölgedekiler' isimli dizilerin yanı sıra birçok reklam filminde oynadı.
qgma2nJxRk6sepWldEj6JQ.jpg

Mabel Matiz Memleketi Mersin'e giden Mabel Matiz, paylaşımlarında üzerinden yıllar geçmiş bu aile fotoğrafına da yer verdi.
KpZh3Dhlv0eVjE8zupOEiQ.jpg

Matiz annesiyle çekilen yer aldığı karelere, "Ana yurdum ekspres" mesajını yazdı.
RfghXWS3OkeMfNmNiclOrw.jpg

Tarkan 'Megastar' Tarkan, çocukluk fotoğrafını sosyal medya takipçileriyle paylaştı. 48 yaşındaki sanatçı, fotoğrafının altına, "Madem doğum günüm yaklaşıyor, bugünün tbt’si çocukluğumdan bir doğum günü fotoğrafı olsun o zaman" mesajını yazdı.
MBOG54N0nkGkGrD6lFj8AA.jpg

Pop müziğin güçlü ismi, 17 Ekim 1972 doğumlu.
AY3A1fmsOUeSgz0lA1LsYg.jpg

Acun IlıcalıAcun Ilıcalı yıllar önce çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Ilıcalı, Kadıköy Anadolu Lisesi'nden arkadaşı Turgay Ozaner ile fotoğrafının altına "Eskilere dayanan dostluğun ispatı" yazdı.
GuVyOq8Lw0ONcyP-l5kcbw.jpg

Ilıcalı daha önce ise çocukken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı.
Ac3cQBjfvUKj4RtxdCBheg.jpg

Ilıcalı fotoğrafın altına "Geçenlerde Hülya teyzemle çektirdiğim bir foto" notunu düşmüştü.
IG8dRhWro0aZnaTG2F6ZNQ.jpg

Ünlü şarkıcı Teoman, annesi Şaziment Yakupoğlu ile yer aldığı çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. İçine kapanık ve kitaplara düşkün bir çocuk olduğunu söyleyen sanatçı, çocukluğunu şöyle anlattı: "Ben topraklarımın değil, odamın insanıyım. Çocukken arkadaşlarımla futbol, misket oynamak yerine odama kapanıp kitaplarla vakit geçirirdim. Annemse küçükken yaşıtlarımla kaynaşayım isterdi. İnsanlarla konuşmaktan utandığım için evde tek başıma oturuyorum diye endişelenirdi. Gerçi değişen bir şey yok, hala öyle... O yıllarda kitaplara fazlaca düşkündüm ve kitap bizde pek de matah bir şey sayılmıyordu. Hele kuzenim sürmenaj olunca, annem korktu. Çok okuyanların kafayı yediğini düşünüyordu. Okurken çok heyecanlanır, adeta kitabın içine girerdim. Annem, 'Açma öyle gözlerini' derdi."
WQ9qygtYq06P-U5IpPNA0g.jpg

Teoman
3I0e8GAxiUyDk0soPXgY5A.jpg

Serenay Sarıkaya "Küçük ben!"
Qwxg6_axYEmYXIOL4kEKFw.jpg

Serenay Sarıkaya
s14zpflWJkKZ5Lu_mZW60w.jpg

Onur Buldu 'Güldür Güldür Show'un oyuncusu Onur Buldu, yıllar önce meslektaşı Sarp Apak ve yakın arkadaşı Mehmet Demiralp ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınladı. Buldu, Instagram hesabından paylaştığı gönderiye, "Sarp Apak ve dünyanın en yetenekli adamı Mehmet Demiralp... Salihli'de yumurta gibi kokan otele giderken..." notunu düştü.
4gGzqGcu_ke0YB60QV14dg.jpg

Onur Buldu 39 yaşındaki oyuncunun nostaljik fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı. Ünlü isimler de fotoğrafa kayıtsız kalamadı. Hasibe Eren, "Sarp’ın o yaştaki yaşam sevinci?" notunu düşerken, Aylin Kontante ve Uğur Bilgin ise fotoğrafa kalp emojisi bıraktı.
WjtAf9cq7Uyz6ARHiKcqcw.jpg

Menderes Samancılar Adanalı ünlü oyuncu Menderes Samancılar'ın Adana sokaklarında çocukken ayakkabı boyacılığı yaparken çektirdiği fotoğrafı ortaya çıktı.Birçok filmde başrol oynayan Samancılar’ın ayakkabı boyacılığı yaptığı fotoğrafı bir kebapçının duvarını süslüyor.
058o1uQ2SE-OwehiiNkAqg.jpg

Menderes Samancılar Samancılar’ın hem günümüzde çektirdiği hem de çocukken ayakkabı boyacılığı yaparken çektirdiği fotoğrafı iş yerine gelenlerin ilgisini çekiyor.
pr4MlJ3rHUOUvr_bTStSoA.jpg

Fazıl Say"Ankara 1975"
zx8PF2LGREqY9ZQBrj45Ww.jpg

Fazıl Say
olhvv2-46kCIAbdXLz6pig.jpg

Hüsnü Şenlendirici"35 Yıl sonra aynı yerde... Ayazköy-Bergama! Klarnetçiler: Ustam dayım Mansur Köfeci ve rahmetli dayım Üstat Kel Mesut... Davulcuda büyük ihtimalle Çilli Şerif amca"
qnniv3KhDU-wvh94rQkzhA.jpg

Hüsnü Şenlendirici
zmdlPeS870OqsRejIU5DLA.jpg

Behzat Uygur"Yıl 1970 Şehzadebaşı Gündeş tiyatrosu… Annem ve babam beni sahneye hazırlıyor…"
TFsCBHFa00aF0dTxOSp7lg.jpg

Behzat Uygur
-Z9-WJlNok6GAouiAgatYQ.jpg

Cüneyt Arkın"İstanbul Bebek Koyu 1960’lı yıllar"
qZwyphDczUaB_xlG8-0zpg.jpg

Cüneyt Arkın
B6fcxaTu4EWVcndiC0Fwiw.jpg

Bige ÖnalOyuncu Bige Önal, Türk futbolunun unutulmaz futbolcularından Erhan Önal'ın vefatının ardından sosyal medyadan babasıyla çocukluk yıllarında çekilen bir karesini daha yayınladı. Önal, babasıyla çekilmiş çocukluk fotoğrafına, "Rüyalarda buluşalım" mesajını yazdı.
pzPxbBmlZ0C3DNH3_6nXWw.jpg

Bige Önal
mAKfIVThdkuZIDvsj4w3dA.jpg

Nesrin Cavadzade
N7zJjzXYYEuirEns6bsf3A.jpg

Nesrin Cavadzade
XZC4t8V-I0CjvkIVXAI-rw.jpg

Fazıl Say: 1970, Ankara, ilk vesikalık
J9YVHt9Nsk2UQ6v8FyKAtw.jpg

Fazıl Say
fABrWyKCIk6-sAdaxveu7g.jpg

Merve Çağıra: (sağdaki ben) ve kuzenim Zeynep
K0cgVIAqXkSGMXv8JEXqOA.jpg

Merve Çağıran
0OpBELXnuE2ususgvzAp6Q.jpg

Jennifer Garner Şimdi 48 yaşında olan ünlü oyuncu, çocukluk fotoğrafını paylaşarak, saç modelinin kötü olduğuna vurgu yaptı ve şimdiki kuaförüne minnettar olduğunu dile getirdi.
cCsHLMymWkudWfRd1C1CpA.jpg

Jennifer Garner Garner, "Bazen 8 dolarlık saç kesimi işe yarıyordu, ama bazen de hiç iyi olmuyordu" şeklinde esprili bir çocukluk paylaşımı yaptı.
YyUfNnFB5UqeISHY-_-x6g.jpg

Jennifer Aniston
M5xCkdhEsEOATeOUCYHvCg.jpg

Jennifer Aniston
lxcatFWkaEaTz9j9cdV8Ag.jpg

Gigi Hadid
url0h_-qL0--5dbpDcOmNA.jpg

Gigi Hadid
ahUh-L2X2U-2Aehqjc8TxA.jpg

Miranda Kerr
rr1SGf-uUUW8Ve6-lDWPFg.jpg

Miranda Kerr
iH3uSyKnREqxY2KN6SLBDg.jpg

Kariyerine 7 yaşında başlayan ve şimdi 27 yaşında olan Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez 10 yaş halini sosyal medyada paylaştı.
JtGzyrgUV0CZ-y9harl7Pg.jpg

Selena Gomez
xtx9UlGouEqNfkTY3b7cVw.jpg

Dua Lipa
e38gumHXdEiT6YxXFTiBRQ.jpg

Dua Lipa
41ZB-QBpnUO6NYybBFfKcQ.jpg

Josephine Skriver
jHJ7VaWlfk6ndyvb7SPjog.jpg

Josephine Skriver
CG3M1OYPB0aIPwDXebWLWg.jpg

Cara Delevingne
Nbn6vu3meUCbY_4d-WVZjA.jpg

Cara Delevingne
sZJdtVdGPUOHRkISBshJzg.jpg

Miguel Herran
mQuj1MoBtkSh0l9zd0rMDw.jpg

Miguel Herran
KdYlqamV3EqhH7OQagOOMA.jpg

Yılmaz Erdoğan, küçük kardeşi Deniz Erdoğan ile çocukken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
fClNe73PHkOtlvGXU7fjnQ.jpg

Yılmaz Erdoğan ve küçük kardeşi Deniz Erdoğan
x8RTLOJAp0qIbsCODBYpng.jpg

Çukur dizisinde Cumali Koçavalı karakterine hayat veren Necip Memili çocukluk fotoğrafını paylaştı.
TwYiQTUGu0StHbDJkaXC9g.jpg

Memili fotoğrafın altına "Yıllar yıllar önce, kuzenler. Beni bul" notu düştü.
FhXgipS740exL-wgsheYLQ.jpg

Ünlü şarkıcı Göksel, okul yıllarına ait yıllık fotoğrafı sosyal medyadan yayınladı.
UZs3WSV7wUuWFX-0qLyXrA.jpg

Göksel"Çocukluk fotoğraflarım hep kısa saçlı... O sıralar en sevmediğim soru; kız mısın, oğlan mısın?"
2us-SyFiT0u-U8aS6cHwTg.jpg

Ebru Gündeş
JY6pz9HGJU2Y8ynTs_iqvw.jpg

Ebru Gündeş
ozHBqrYfekiE-L-HG2iLlA.jpg

Şu sıralar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Mustafa Üstündağ çocukluk fotoğrafını sosyal medyadan yayınladı. Ünlü oyuncu fotoğrafa, "Çocukken iki kere kaçmıştım da ben evden; ilkinde dünyada oynarken bulmuşlardı, ikincisinde ise hala aramaktalar" notunu düştü.
pGqcuRzXTkCEVj1tLSnYnA.jpg

Mustafa Üstündağ
WT9wV8A8sU2QYMTtOIY50w.jpg

Daha önce okul yıllığı da ortaya çıkan Göksel Göksel şöyle anlatılmıştı:"Sınıfımızın assolisti Göksel, Ebru ile ön sıraların tek hakimidir. Bu arada en önde Amerikan yardımı alamamaktan oldukça fazla yakınmaktadır. En belirgin özelliği Toronaga stili saçlarıdır. Sıkıldığı zaman kendini yemeğe veren arkadaşımız, özel rejim programları uygular. Bu programda pastalar, börekler, makarnalar geniş bir yer tutar. Midesinin genişliği henüz bilim tarafından araştırılıp bulunamamamıştır. Arkadaşımız 16 köşe japon jetonu kullandığından, yapılan esprilere sınıfta en son tepki gösteren kişidir."
43aedWaeEk-vuWjp53BtKA.jpg

Mazhar Alanson
vZ6-lxUgkkScQM4YsEZvEw.jpg

Mazhar Alanson
MR6q8FxcJ0qGQ6h-_pgz6w.jpg

Ezgi Mola Son olarak Maide'nin Altın Günü adlı filmiyle beyazperde de boy gösteren Mola, daha önce de çocukluk fotoğrafını sosyal medyadan yayınlamıştı.
A_r-NW65Hk2B7HjFzLO4zw.jpg

34 yaşındaki Mola, çocukluk karesine "Korkma Ezgi’ciğim, her şey geçiyor. Kalbi kötü olanlar da bi şekilde gidiyor..." mesajını yazdı.
i64wSnf-oUGZ-Mkg5hrEtQ.jpg

Mola daha önce ise 1984'te çekilmiş bir karesini ve paylaşarak altına şu notu düşmüştü: "Olm bi çay simit getirin da, diş çıkaracaz Allah'ın izninyle !" Dönemimin Ramazan abisiymişim"
ecGyPwUF70OZKoh3MY-MUQ.jpg

Eda Ece "Annemin evinde ilkokul fotoğrafımı buldum"
N36gzrzsr0GdLUPcQkKYPQ.jpg

Eda Ece
3AXrj3uRvEaB75vgxIpUKQ.jpg

Merve Boluğur
1iUMUCAJoUC9Jx6OjTlaEg.jpg

Merve Boluğur
8O6JOcOcUkO7pTMtQkNmyw.jpg

BÜLENT İNALPayitaht Abdülhamid'in başrolü Bülent İnal, okul yıllarında çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabına yükledi.
cHJmC4ZLtEWHPB7nFML4DA.jpg

İnal fotoğrafa şu mesajı yazdı: Yıl galiba 1984-85 Üsküdar Örnek Mahallesi Örnek İlkokulu. Ayakta sağdan ikinci. Vay be. Tüm arkadaşlara selamlar. Sevgiyle anmak isteyeceğim bir öğretmenim olmasını çok isterdim. Fakat olmadı. Bütün ilkokul hayatım boyunca neredeyse her gün bizi dövdü. Kafamızı tahtaya vurarak tokat atarak cetvelle sopayla. Bir bahane arardı hep dövmek için. Bazen sorular sorardı tek tek döverdi bazen de bütün sınıfı bir bahaneyle sıra dayağından geçirirdi. İlkokul bitince ailelerimize haber yollamıştı okutmanıza gerek yok bişey olmaz bunlardan diye. Dışarıda onu görünce arabaların altına saklanan arkadaşlarım vardı. Adı bizde kalsın. Torunları vardır ailesi vardır onları üzmeyelim. Neyse. Çocukluğum güzel bir mahallede güzel insanlarla geçti. Örnek mahallesine selam olsun.
1O7-lIzdZEKCQlSmqF91NA.jpg

İnal, daha önce ise kardeşleriyle çocukluk yıllarına ait çekilmiş bir kareyi Instagram hesabına yükleyerek, "Abim, ablam, ben..." yazmıştı.
7XYStun9hEmUXohLI5JjqA.jpg

Deniz Çakır "Seni çok özledim"
jN_KCpoYaESAUeyIx59WUQ.jpg

Deniz Çakır
UMLdlWMnLEW7xxk3qvA0wQ.jpg

Ezgi Mola "Bu yıl da bol bol kokoreç yedim. Şimdi yine tutuşup dikkat etmeye başladım (Belim ağrımaya başladı)Olayın temeline indiğimde acı gerçekle karşılaştım, meğer ben zaten 3 aylıkken 1 yaşında görünen bir yağ hücresiymişim"
Eyn5zeTQW0-tBHFXcmLLUw.jpg

Hayko Cepkin Hayko Cepkin, yeni projelerinden 'Dans Et'in klibini sevenleriyle buluşturdu. Klipte, sanatçının ailesine ve çocukluğuna ait görüntüler yer alıyor.
pR9YNCGpTUC2-OCpnA3-pQ.jpg

Hayko Cepkin’in geçtiğimiz Ocak ayında yayınlanan yeni projesi ‘Kabul Olur’ ve ‘Dans Et’, listelerde en üst sıralarda yer alırken, projenin ilk klibi ‘Kabul Olur’ şarkısına çekilmişti.
ZNSR48HdWUiokiQB6-cpGA.jpg

Ahu Yağtu ""O yasta kiz kiza dans vardi. Stilimden tabi ki de odun vermedigim yillar... Ha o zamanlarin bir ritueli olarak o sac ortadan cat diye kesilmis ve delik kalmis"
mSaum1jyQEyAeFSFu2meQA.jpg

Projenin ikinci klibi ise ‘Dans Et’ şarkısına çekilirken, yarın ilk kez yayınlanacak klipte sanatçının ailesine ve çocukluk yıllarına ait enstantanelerin yanı sıra 70’li yılların İstanbul’unun nostaljik görüntülerine yer verildi.
lFuSPCHdfEqqKmjxmXxhDA.jpg

Hayko Cepkin'in aile kavramını, iyi bir aile olabilmenin yükünü kendi penceresinden anlattığı şarkıda, bir annenin ve bir babanın, evladına duyduğu sonsuz sevgisi, fedakârlığı ve karşılıklı minneti müziğin güçlü dili kullanılarak ifade ediliyor.
Nu7_xOyd-UGyyam_wZ90JA.jpg

Klipte, Cepkin'in annesiyle birlikte çekilmiş çocukluk fotoğrafları yer alıyor.
gg6pbFi4ZU2_Iih9yR36Fw.jpg

Russell Crowe
GMw0v7xVv0yX1KWKBv-C7g.jpg

Russell Crowe
mTw3vkcpWEe03h8Xak-vJg.jpg

Cenk Tosun
D31KTICZNEWtTqiaxseZIA.jpg

Cenk Tosun ve ablası
-ycTy9c3jU20h4pGGioMrw.jpg

Serel Yereli
QpenVN0frUGxi3TU-yhJTQ.jpg

Serel Yereli
1QKD0H6XIE-XUf62weKYUQ.jpg

Beste Kökdemir
Big21JFIB0KvBn-iqcJgkA.jpg

Beste Kökdemir
LtPA4ytU70u0L6p1AEOsXw.jpg

Candan Erçetin Candan Erçetin, Kıbrıs'ta 2 konser verdi. Ünlü sanatçıya konserde üzerinde çocukluk fotoğrafının bulunduğu bir pasta ile sürpriz yapıldı. Üzerinde 3 yaşındaki siyah beyaz çocukluk fotoğrafının olduğu pastaya hem de üzerindeki fotoğrafa çok şaşıran Erçetin “Bu benim için büyük bir sürpriz. Hayatımda ilk kez bir 23 Nisan sürprizi yaşıyorum şu anda. Bu fotoğrafı nereden buldunuz? Bu benim üç yaş doğum günümde Kırklareli’nde çekilmiş fotoğrafım. Beni çocukluk yıllarıma götürdünüz" dedi.
X0jlk5G6MESVtKblawN7Eg.jpg

Candan Erçetin
yFGL46kMN0O_cCDXCUApWw.jpg

Seda Bakan"Sadece büyük bir lider geleceği küçük kalplere emanet eder... 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. 1990 Gebze"
nMn2JOWJREyS8V-ljx2tIg.jpg

Seda Bakan
8mFMcuef60iFAkEH3KVqlg.jpg

Muazzez Ersoy Çocukluğu ve gençlik yılları Beyoğlu'nda geçen Muazzez Ersoy sosyal medyadan nostaljik bir paylaşımda bulundu. 60 yaşındaki sanatçı paylaştığı fotoğrafı "Kasımpaşa" notuyla yayınladı.
nIH8JCHqd0KhcQ-y14oYZA.jpg

Muazzez Ersoy
zPVHATNrvUyyhC36VVrRFw.jpg

Meryem Uzerli Oyuncu Meryem Uzerli, Instagram hesabında çocukluk fotoğrafını paylaştı.
PifIy7TZ-EadXsRl7i5qYw.jpg

Uzerli daha önce ise ablası ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınlamıştı.
KBF6te1GnEOCv3KCCexgeA.jpg

Meryem Uzerli ve Canan Uzerli'nin ikiz kardeş gibi benzerliği dikkat çekti.
LFaEM1gjLUakos8qktGkMA.jpg

Mazhar Alanson Usta sanatçı Mazhar Alanson, henüz 21 yaşındayken Almanya çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
yFBpUxf6Q0y2Gkupd8pMkA.jpg

Mazhar Alanson
plZ5kzlD8UyaHxoEWJJ0Sg.jpg

Gülse Birsel "Yaş 17. Beyoğlu Anadolu-Nişantaşı Anadolu liseleri ortak Pygmalion oynuyoruz. Ben Eliza, yanımdaki arkadaşım Tamer Çavuşoğlu da Profesör Higgins. Birinin abisiydi sanırım, fotoğrafçımız özellikle siyah beyaz fotolar çekti ki eski tiyatro fotoğraflarına benzesin. Zira o aralar benim (ki hala, hepimizin) oyunculuk hedefi Yıldız Kenter olmak. Bu oyunun yönetmeni o zaman sanırım 20’li yaşlarda heyecanlı ve fedakar bir oyuncu. Bir sürü de ödül almıştık Hürriyet Liselerarası Tiyatro Şenliği’nde."
RB6TJHKLG0KCTvILKYG2aQ.jpg

Büşra Develi
xf42aZ_VJkiu7G7kRUimtg.jpg

Büşra Develi
3TqAoR744UaYEf_K9mkWLw.jpg

Dilan Çiçek Deniz
Zbe8O23Kwk2DbApVHRpk9w.jpg

Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, çocukluk fotoğrafını, "Anneannem ve dedemin evinde, Nevşehir’de çekildi. Televizyona bakıp hayaller kurarken.. Büyüyorum. Her gün bir şey öğreniyorum. Mutlu oluyorum, ağlıyorum... Öğreniyorum. Büyüdükçe mi öğreniyorum, öğrendikçe mi büyüyorum paradoksunda kalsam da ne olursa olsun öğreniyorum. Seneca belirsizlikle ilgili 'Yağmuru bekler gibi bekleyin her şeyi' demiş. Bazı şeyleri kabul etmeye çalışıyorum. İyi ki deneyimliyorum,iyi ki... Ailem, kan bağı olmayan kız kardeşlerim, erkek kardeşlerim iyi ki var. İyi ki varsınız. Destekleriniz benim için çok önemli. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki beraber büyüyoruz" notuyla yayınladı.
52_4SU_2G0irNaa_wSBi1A.jpg

Gigi Hadid
4ze0bITZXESNZfFvCLj55g.jpg

Gigi Hadid
j7GfJaJk60Sy1fbHGOm8ag.jpg

Penelope Cruz Hollywood'un İspanyol yıldızı Penelope Cruz, kız kardeşi Monica Cruz'un doğum gününü, birlikte çekilmil çocukluk fotoğraflarını paylaşarak kutladı.
miCZaj6szUmMN8-ofhK9wQ.jpg

44 yaşındaki Penelope Cruz, kendinden iki yaş küçük kardeşine, "Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun kardeşim" notuyla kutlama yaptı.
sfK0J3TGN0OFIJLGJ_Nlsw.jpg

Ünlü modeller Bella ve Gigi Hadid'in erkek kardeşleri Anwar Hadid'in çocukluk yıllarına ait bir kareyle nostalji yaşattı.
OwAeWbhMqUGP6icceG7uqg.jpg

Solda sağa: Bella Hadid, Anwar Hadid, Olivia Perez, Gigi Hadid
N-LsZF0pdkyopbPwB-OtDA.jpg

Kourtney Kardashian ve Kim Kardashian Kourtney Kardashian, kız kardeşi Kim Kardashian ile çocukluk fotoğrafını paylaştı.
GXs2iX9J1ke2LzU8k8AsFw.jpg

39 yaşındaki Kourtney, 38 yaşındaki kardeşi Kim’le fotoğrafına, “Daima en iyi arkadaşlar” notunu yazdı. Reality şov yıldızı olan Kardashian Kardeşler, şimdilerde dünyanın en ünlü ve en zengin kardeşleri arasında.
kxPG9PsLIUewmZyndrtfJA.jpg

Burak Kut "Çocuk yıldız döneminde, bu çocuktan artist olur galiba diye rahmetli babam tarafından çektirilen fotoğraf"
4cAOHXAm2UW-NTNjTkBP-w.jpg

Burak Kut
5WioQU19dkiZysKt3JqjVg.jpg

Demet Şener
-2C3vRHN30e-1gUXQ9pjkg.jpg

Demet Şener
pZDa5W-bb0Cu8XMmeTe7Qg.jpg

Perran Kutman "Ilk fotoğraf yaş 22"
97BwnUX2SkyNzbUI484ugg.jpg

Meryem Uzerli Meryem Uzerli, takipçilerini geçmişe götürerek bebeklik fotoğrafını yayınladı.
ShUTqRZD4ki2oU9NiSBP-Q.jpg

Meryem Uzerli 35 yaşındaki oyuncu daha önce de nostaljik bir paylaşımda bulunmuştu.
Aoi-xwZ8WEy4Ur68JibV3w.jpg

Meryem Uzerli
Gg7QaNh37k2kR3atGNSenw.jpg

Nusret Gökçe"Gözümü açtığımdan beri çalışıyorum"
s8Ebt1bPMUmket2PJYs0xw.jpg

Lady Gaga Dünyaca ünlü bir şarkıcı olan ve en son başrolde yer aldığı A Star Is Born filmiyle oyunculukta da başarısını kanıtlayan Lady Gaga’nın okul dönemi fotoğrafları ortaya çıktı.
xn-WyEiPS0yS_YocP4vYdA.jpg

Lady Gaga’nın okul arkadaşlarının yayınladığı fotoğraflarda, şimdi 32 yaşında olan ünlü sanatçının 13 yaşındaki halleri görülüyor.
NpHLtzeD00yrFRdLE26pYA.jpg

Platin sarısı saçlarıyla tanınan Lady Gaga’nın okul yıllarında koyu renk saçlı hali, şimdiki görünümünden oldukça farklı.
k7koj0JyG0uYptnyEhdUDA.jpg

Gerçek adı Stefani Joanne Germanotta olan Lady Gaga, okul üniformasıyla, okul arkadaşlarıyla birlikte çekilen fotoğraflarında muzip bir öğrenci profili çiziyor.
W-OxupDHi0yC7XDgwEt1Ow.jpg

Gizem Karaca "İyi ki doğmuş benim güzel Annem iyi ki benim annem olmuş. Doğum günün kutlu olsun annem nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşlara"
zxqcOua-vEi4ib2k8KarYw.jpg

Gizem Karaca
mFJcvLJBB0a9AVempFggnQ.jpg

Alvaro Morata Chelsea takımı oyuncusuyken Atletico Madrid’e transfer olan Alvaro Morata, yeni transferini çocukluk fotoğrafını paylaşarak kutladı.
dfmS8mAf7ky7tnBaSxtX5Q.jpg

26 yaşındaki İspanyol futbolcu, çocukluk fotoğrafında Atletico Madrid formasıyla görülüyor. Morata, transferiyle çocukluk hayalini gerçekleştirmiş oldu.
rUX9ZFXqZ0m1-XqJtAyzsQ.jpg

Nicolas Sarkozy Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin müzisyen eşi Carla Bruni, sosyal medyadan eşinin yıllar önce çekilmiş fotoğrafını paylaşarak 64. yaş gününü kutladı.
qTi50HTEVkCY01y87l9PIg.jpg

Geçtiğimiz yıl İstanbul’da da konser veren Bruni, 2008 yılında evlendiği Sarkozy için, “Beni alkolik olmaktan o kurtardı. Hiç alkol kullanmıyor. Buna inanabiliyor musunuz?” ifadelerini kullanmıştı.
dmXNLl_o_E-g-DHCFvcd_A.jpg

Farah Zeynep Abdullah
X-gc8B2mE0-2X-tftj15SA.jpg

Farah Zeynep Abdullah
otFZlNiwE0i8rjmBnFjpaw.jpg

Saadet Işıl Aksoy: 'Küçükken sarışındım' desem!?
WZ2kWhyZl0WlQLfp7lroOw.jpg

Saadet Işıl Aksoy
uZlceW2sNEmfwQmFh6beug.jpg

CİVAN CANOVA Ünlü oyuncu Civan Canova, okul yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı.
AtkWBYm7jUCVi8ENGtjiGQ.jpg

Instagram'da perşembe gününe özel 'tbt' (geçmişe ait fotoğraf paylaşma) yapan Civan Canova, 'TED Ankara Koleji' notuyla bu fotoğrafı yayınladı.
SfQvQMANg0WgEgHIuNVI-Q.jpg

KIM KARDASHIAN Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian
i7rlZ7RdXEecO5QAKFM8lQ.jpg

DZdcRKFp3Emn5d8j80jWsA.jpg

Kim Kardashian West ve Kourtney Kardashian
kCBGTVxpgU-YVpbp2Zi6cw.jpg

Winnie Harlow
kNEm4N26LUaR3y9ut7wyjg.jpg

Winnie Harlow
rnpK_Z4x4kGrxEio-e-PrA.jpg

PARIS HILTON Paris Hilton kardeşi Nicky Hilton ile birlikte çocukken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
-lJbdWZppU26igsgFTLCUw.jpg

Paris Hilton ve kardeşi Nicky Hilton
JrVqmLpupUKV9QfDoIrNvA.jpg

Azra Akın
xtiRcgXyBUaZeFJIMS4cAA.jpg

Azra Akın: Son günlerde rastladığım babamın çektiği bir karem
E1HhJ3lZ2UeQg5DhAWtJDQ.jpg

Kit Harington
N6QF4_6J2UCASAA6k5GZfw.jpg

Kit Harington
5_eE08Ay90at_W6Ryl1P7g.jpg

BEYONCE Dünyaca ünlü yıldız şarkıcı Beyonce, Instagram hesabından çocukluk yıllarına ait bira kareyi sosyal medya hesabından yayınladı. Instagram'dan 120 milyon takipçisi olan ünlü yıldız kısa sürede 3.5 milyon beğeni aldı.
YnQg8jYEk0W0ELxjoaCqwg.jpg

Bağdat şarkısıyla adını geniş kitlelere duyuran Ayla Çelik, Instagram hesabından okul yıllarına ait nostaljik bir fotoğraf yayınladı. Çelik'in fotoğrafına, "Çoraplardan belli", "Çoraba bakmadan yanağındaki elinden farkettim çünkü hala zaman zaman aynı duruş var", "Hayatta bulamam dedim ama hemen tanıdım demekki insanlar değişmiyor", "Çoraplara ve bakışa bakarak buldum", "Çorap mı onlar ben tayt gibi gördüm buldum, o zaman da tayt varmıydı diye düşündüm" gibi dikkat çeken yorumlar yapıldı.
HnBHs15nJ0SfpRxP6WAYJw.jpg

Teoman "Büyüyünce Elvis olacağım" notuyla 13 yaşında çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
wqx06thl80-2sf8bb3PVZA.jpg

Teoman
886mMnNcMk-MjblsJAT3ZA.jpg

Çağla Şıkel Instagram hesabından 'Bu Çağla da burada dursun' notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı.
gsmp8fSdE0-xialEgCTF9A.jpg

Çağla Şıkel
wqf-ZWZU7kSIe1nFtGGEsQ.jpg

AMİNE GÜLŞE
7Y9M4PK8N02lgIy7l08wuA.jpg

Demet Şener: 6 yaşındaki ben
wASXJYGl_EGX85e013B7EA.jpg

Demet Şener
ja05JfsyWEOVJaBG0BzkqQ.jpg

Aslı Enver İstanbullu Gelin'in yıldızı Aslı Enver, sosyal medyadan 19 yıl öncesine ait bir kareyi "2000... Pilav günü" notuyla yayınladı. Bu paylaşımla birlikte Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunu Enver ve meslektaşı Melisa Sözen'in aynı lisede okuduğu ortaya çıktı.
d4bemj2wf0O6Cx9K2BqSew.jpg

Ünlü müzisyen İskender Paydaş, henüz 9 yaşındayken kız kardeşiyle birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı.
EXCMajrxJUuRARibyqqm0g.jpg

Paydaş, fotoğrafın altına "Abi kardeş... Sene 1976 sanırım" notunu düştü.
-kjli_4cWkW3mA3yT-oz2Q.jpg

İLBER ORTAYLI Ünlü tarihçi, akademisyen ve yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, 1979 yılında, 32 yaşındayken çekilen bir fotoğrafını Insagram hesabından paylaştı.
sZjlx_5A9kCfePIYAs6Z4g.jpg

Ortaylı’nın, "Gençlik, Ankara, 1979" notunu düştüğü fotoğrafı, binlerce beğeni, yüzlerce de yorum aldı. Ortaylı’nın takipçileri, ünlü tarihçi için, “karizmatik”, “yakışıklı” gibi beğeni ifadeleri kullandı.
1n6H0YNQ_UGivRVGZRr5_g.jpg

MIRANDA KERR Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel ile evlenip ikinci oğlu Hart'ı dünyaya getiren Miranda Kerr çocukluk fotoğrafını paylaştı.
149BNQlT30SD8CQmH8YSTA.jpg

Miranda Kerr
hLpFqLr6wEKPd9IG_MPKAg.jpg

ÇAĞATAY ULUSOY Netflix'in Protector dizisinde başrolde yer alan Çağatay Ulusoy, "23.09.1990" tarihini not düşerek hayranlarına doğum günü mesajı yayınladı.
2mm17Dd8B0ueR8SQVoVwvA.jpg

Ulusoy mesajında, "İyi dileklerinizle ,güzel sözlerinizle ,bana göndermiş olduğunuz hediyelerle ve benim adıma yapmış olduğunuz yardımlarla ,bana hissettirdiğiniz bu güzel duygular için çok teşekkür eder,hepinizin hayallerinin gerçekleşmesini dilerim" ifadelerini kullandı.
aQdtbbNULEOkQ6qcaOPwAw.jpg

NUSRET GÖKÇE
YQ7AzFotM0iEPq87sZNe5Q.jpg

TARKAN Megastar Tarkan Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşarak, "Çok erken tanıdımÇok erken tattım cilvesini kaderinZamansız büyüdümŞimdi kayıp çocukluk günlerim" notunu yazdı.
m8WjpoPPdkCFc0Ce0uDHgg.jpg

İREM DERİCİ"Çünkü ben de küçüktüm..."
OJSDzGNr8ki1xOvXM5SVLw.jpg

İREM DERİCİ Derici daha önce yaptığı çocukluk paylaşımını ise, "Dün bu manyak kadın bana “Ben hiç sevmiyorum, paylaşma benle fotoğraf doğum günüm diye” dedi. Peki anne, 39547 yıl önceki fotoğrafımızı paylaşıyorum, ne kadar hoşlaşmasan da yeni dünya böyle. Nüfus kağıdın olmasın lakin instagram şart. Kusura bakma da ben buradan bağırmak durumundayım Jale! Seni öküz gibi seviyorum! Bana kattığın her şey için sana minnettarım. O kadar güzel ve güçlü bi’ kadınsın ki sen... Neyse işte iyi ki sen doğurdun, iyi ki doğdun anam!" mesajıyla yayınlamıştı.
H6yrt0qNQkCroJtXVJzPFg.jpg

GONCA VUSLATERİ
lHLfMArAo0Svjrw5J88Ldw.jpg

NUSRET GÖKÇE
NQI0Ko8EMEeijzeuTqZ3jw.jpg

ÇAĞLA ŞIKEL "En küçük yol arkadaşlarım, dansa aşık yürekler... Pointin üzerinde geçen gençliğim... Tütüyü kafama geçirmişim, ağzımda sakız, nasıl mutlu nasıl güzel yıllar... Sizi çok seviyorum kızlar" (Fotoğraf: Şıkel sol başta)
LI0pIYevKkC6G82R5giA3A.jpg

ECE DİZDAR Son olarak Fi ile Siyah Beyaz Aşk dizilerinde rol alan ve şu sıralar Yutmak isimli oyunla seyirci karşısına çıkan Ece Dizdar, sosyal medyadan çocukluk yıllarına ait bir kareyi görücüye çıkardı.
lQ_DtNSOLE63MLkwKTUo7Q.jpg

37 yaşındaki oyuncu paylaşımına şu notu düştü: "Babamın işyerinde sıradan bir gün. Sene 88, liman K.d.z Ereğli, denizaltı da 1. inönü olmalı. Satıhda olduğumuza, babam sivil olduğuna ve ben etek giydiğime göre bu bir haftasonu olmalı."
RLiHDG0Wu0SYEzdGJ_NfyQ.jpg

ŞAHAN GÖKBAKAR 22 Ekim'de 38 yaşına giren oyuncu Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından 20 yıl önceki fotoğrafı paylaştı. Altına, "20 yıl önce, 20 yıl sonra" notunu yazdığı fotoğrafına, "Hiç değişmemişsin" benzeri yorumlar yapıldı.
-o__-nGSDUGTvaUszcgKLA.jpg

BEYAZIT ÖZTÜRK O Ses Türkiye jürisi Beyazıt Öztürk, yıllar önce çekilen fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.Öztürk, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü: "Üniversite yılları. Eskişehire selamlar"
q4S-ze2iUEmggsM2SqQeOQ.jpg

BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU Kurtlar Vadisi, Çalıkuşu, Gönülçelen, Kaderimin Yazdıldığı Gün ve Sevda'nın Bahçesi gibi dizilerde rol alan oyuncu Begüm Kütük Yaşaroğlu, ilkokul yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı. Annesi ile okul önünde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan 38 yaşındaki oyuncu altına "Anneciğimle 1990 falan olmalı" notunu düştü.
PRoedw9PKUqaIx-D4dC1NQ.jpg

NEBAHAT ÇEHRE 74 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre, Instagram hesabından 17 yaşındaki fotoğrafını #TBT (geçmişten fotoğraf paylaşma) etiketiyle yayınladı.
HRW3zkrxyU2hJWMbcyvxQA.jpg

Usta oyuncunun 57 yıl önce çekilen pozuna beğeni yağdı. Fotoğrafı gören takipçilerden, “Güzelliğinizden hiçbir şey kaybetmemişsiniz” yorumları geldi.
I3gBJ4td3E-3mTKC62rWOg.jpg

RODA IRMAK KALKAN Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasında üçüncü olarak Miss Turkey Supranational seçilen Roda Irmak Kalkan Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.
de2ZIN8-60eaKvxKCIoREg.jpg

Yarışmayla birlikte tüm dikkatleri üzerine çeken Irmak fotoğrafın altına Her zaman çok ciddi, 2003 (Always so serious, 2003) notu düştü.
pqwMetTdT0axaeJwKw6Udg.jpg

RYAN REYNOLDS Son olarak Deadpool 2 filmiyle beyazperde de boy gösteren dünyaca ünlü oyuncu Ryan Reynolds 42. yaşını kutluyor.
8owAL3UMnE-NmdDqdqhtVA.jpg

Blake Lively ile evli olan Reynolds sosyal medyadan çocukluk yıllarına ait bir kare yayınladı. Babasıyla birlikte pasta üflerken çekilen karesini paylaşarak nostaljik bir paylaşıma imza attı. Ünlü yıldızın yaklaşık 25 milyon takipçisi bulunuyor.
j_8d_lxldUaodmKV8dkCiQ.jpg

ADELE 90'lı yılların ünlü pop grubu Spice Girls (Baharat Kızlar) hayranı olan İngiliz şarkıcı Adele, grubun yıllar sonra tekrar bir araya gelmesini çocukluk fotoğrafıyla kutladı.
8TkQ3DsACUKbZu8e8uG0Vw.jpg

Şimdilerde dünya çapında hayranları nolan ve İngiltere'nin gelmiş geçmiş en zengin kadın şarkıcısı olan Adele, duvarlarında Spice Girls posterleri olan odasında çekilen çocukluk fotoğrafını paylaştı.
J3efOLHn5kyoZDIt_B2gAw.jpg

BÜŞRA DEVELİ Fi dizisindeki rolüyle büyük beğeni toplayan geçtiğimiz sezon ise Mehmed: Bir Cihan Fatihi'nde rol alan Büşra Develi sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını görücüye çıkardı.
mXB_VPOU9EKr0Aoe7VROFg.jpg

BÜŞRA DEVELİ Meslektaşı Burak Deniz'le bir süre birliktelik yaşayan 25 yaşındaki Develi geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalamıştı.
0riISWXMJUmOs_To66QlVQ.jpg

Murat Boz Murat Boz da Türk Eğitim Vakfı'nın öğrencilere burs kampanyasına destek olmak için sosyal medyadan çocukluk karesini yayınlayan ünlü isimler arasına katıldı.
IS83U2naKUq8G2Y1XbUHhQ.jpg

38 yaşındaki Boz'dan önce Hadise, Ebru Gündeş, Ezgi Mola gibi isimlerde kampanyaya destek olmuştu.
zrwL2-jvqUKTZDIOrEfrKw.jpg

Hadise Geçtiğimiz günlerde Türk Eğitim Vakfı'nın öğrencilere burs kampanyasına destek olan Hadise, çocukluk yıllarına ait bir kareyi sosyal medyadan yayınladı.
qWVPI-jZQU2QLdCHAPhfMw.jpg

Hadise fotoğrafa, "Gençlerimizin eğitimine destek olabilirsiniz. Canım arkadaşım Ebru Gündeş'e kampanyaya destek olması için meydan okuyorum" ifadelerini kullandı.
lgBmT8oUQUe2h7vJrjOqXQ.jpg

Ezgi Mola Oyuncu Ezgi Mola çocukken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.
XE2AvPKdKk6PVSicO8MUHQ.jpg

Ezgi Mola
aZRin4taYkyug3bqHOi-9g.jpg

Demet Özdemir Erkenci Kuş'ta başrolde olan Demet Özdemir, geçmiş yıllardan yaptığı bir paylaşıma, "Bir kız vardı. Ufacık, tefecik bir kız" notunu düştü.
xghqxDDmc0KQjJ5qGcyV8A.jpg

26 yaşındaki Özdemir, Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş'ta Sanem karakterine hayat veriyor.
QNcNUbB0GkitEnmZGXLYTQ.jpg

Tam adı Beyonce Giselle Knowles-Carter olan dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce, dün 37’inci yaşına girdi. Tüm hayranlarının yanı sıra bir numaralı hayranı olan annesi Tina Knowles Lawson da Beyonce’nin doğum gününü kutladı.
dVG8v2A__EOYytwBjFvtHw.jpg

Lawson, kızının doğum günü şerefine, henüz dört aylıkken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. “Sana karşı olan heyecanımı ve kapsayıcı sevgimi hiçbir zaman kontrol altına alamadım, ilk göz ağrım. Bazen dünyadaki bunca insan arasından Tanrı tarafından senin annen olarak seçildiğime inanamıyorum” notunu yazdı.
VrxlmTHMx0CyOh45sGUJqg.jpg

Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan karakterini canlandıran Mert Fırat'ın Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde okurken çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.
-gMn_Mwp4Ueqqy_d6KDzOg.jpg

Öğretmeni tarafından paylaşılan fotoğrafta, kep takan Mert Fırat'ın uzun sakalı ve uzun saçlı hali gözlerden kaçmadı.
8M0np8lTBkOqNjj-nrCozg.jpg

Şarkıcı Dua Lipa çocukluk yıllarına ait bir kareyi Instagram sayfasına taşıdı.
firDedZpJky7-l_44sxaNg.jpg

22 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız fotoğrafta çocukluk arkadaşı Nita Riza ile birlikte görülüyor. (Fotoğraf: Lipa en sağda)
OCaNlh9oDUuKdpfTehSp5A.jpg

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Fergie, sosyal medyadan eski bir fotoğrafını paylaştı.
5xB9S0RTPEOtUIM4hUvO3g.jpg

Fotoğraf, 43 yaşındaki Fergie'nin 15 yaşındaki halini yansıtıyor.
o-VrotN4Zk-UhQDMUTRb_g.jpg

Türkiye ve tüm dünyada ilgiyle izlenen La Casa De Papel dizisindeki Tokyo karakteriyle yıldızı parlayan Ursula Corbero sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını yayınladı.
1IkJJaPclkWQKHr8lqeRJQ.jpg

28 yaşındaki oyuncu daha önce ise yayınladığı bebeklik karesini "Seni seviyorum anne"notuyla paylaşmıştı.
M3I7-8VovUCGryDdaQK72Q.jpg

İspanyol soygun hikayesinin birinci ve ikinci kısımların dünya çapındaki başarısının ardından La Casa De Papel'in 3. sezonunun 2019’da seyirciyle buluşacağı açıklanmıştı.
dZOxY0ixuEC085lBvMy0-A.jpg

Oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilikleri olan Ceyda Düvenci, geçen sene dünyaya gelen oğulları Ali'nin fotoğrafını paylaştı.
zooNM8CbJka1-ydty47-rg.jpg

Ceyda Düvenci oğlu Ali ile kendi bebeklik fotoğrafını paylaşarak aradaki benzerliği gözler önüne serdi. Bazı takipçileri Ali bebeği annesi Ceyda Düvenci'ye benzetirken, bazıları ise baba Bülent Şakrak'a benzediği yorumlarını yaptı.
qqNhaYFHUE2ak56GSyOM3Q.jpg

Çocuklar Duymasın dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ çocukluk fotoğrafını "Babam ve ben" notuyla Instagram'dan görücüye çıkardı.
a2r4BfxCXEecpzTDRGA4vQ.jpg

XiErbhpqYE-vOuTYzVft6w.jpg

Gençlik yıllarına ait bir kareyi sosyal medyadan yayınlanan Oktay Kaynarca, "Yer İstanbul Fiat kamyon fabrikası, 50 NC midibüs elektrik montaj hattı....Hayatın o yıllarda da BANA GÜZEL olduğu daha GÜZEL olacağına inandığım yıllar...Ne kadar kalbi güzel sevenlerim varmış kendimle gurur duydum.Her insana nasip olmaz bunca yıl gerçekte yüzünü bile görmedikleri ama hep sevdikleri inandıkları arkasında durdukları bir adam olmak.. Tek tek hepinize sarıldığımı kucakladığımı varsayın benim güzel memleketimin güzel yürekli insanları..." mesajıyla paylaşımda bulundu.
Q4qVByjLokmTqofzSAOIHg.jpg

Kaynarca, daha önce de 17 yaşındayken çekilmiş bir fotoğrafını Nazım Hikmet Ran’a ait ‘Yaşamaya dair’ şiiriyle hesabına yüklemişti.
al7R6rJOREqRLZcN2rbpwg.jpg

Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veriyor.
715lEOEhPEqfhHRJoPEi3Q.jpg

Çağla Şıkel Instagram hesabından "Küçük çağla’nın en büyük hayali balerin olabilmekti ama hayallerinden de güzel bi hayatı olabileceğini nerden bilebilirdi ?... Şükürler olsun dünüme bugünüme yarınıma ...Çocukluğumun geçtiği yıkılan Atatürk kültür merkezindeki mutlu günlerimden" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı.
1I5F8NjmAUKlu3x85VjA1g.jpg

7B0Qp1OpHUq18wFEco0Vng.jpg

Star TV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.
b8glj7HQC0yJ4oq43mQ-qQ.jpg

Fırat fotoğrafın altına 'Kadıköy 1988' notunu düştü
anNRp4v9wkmBuV4ztxprKg.jpg

Özge Borak
LRd29JdGqEGXHcyK96hxmA.jpg

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin'de rol alan Özge Borak, çocukluk karesini, ""Güzel çocuklardık... Sokakta oynayan, oyuncakla, birbirimizle oyunlar oynayan.. Öyle kolay kolay sıkılmazdık, fikrimiz vardı oyunlar üretecek... Bağıra çağıra, coşkuyla oynardık ki “Hadi gidin evinizin önünde oynayın” denirdi bize. Güzeldik. O zaman geçmişe dönmenin benim için harikası gelsin... İtinayla anne gözlüğü takılıp, poz verilir... Not: Evet kulaklar kepçe, ameliyat olmadan, büyüdükçe kendiliğinden düzelen nadir şanslılardanım. Anne n’aptın üstüne mi yatırdın beni söyle de bilsinler" mesajıyla paylaştı.
jaAQctNJaU-bMuHDad3O-A.jpg

Hülya Avşar
ztUz8FXIn0mntcAGbgezsw.jpg

Hülya Avşar Instagram hesabından paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla takipçilerini yıllar öncesine götürdü. Avşar kareye, "Tombik Hülya" notunu düştü.
EAR-pfaEGkS9-eUQuLbcDw.jpg

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de şampiyon olarak adını geniş kitleleren duyuran ve son dönem yaptığı Canan Karatay taklitleriyle gündemde olan Sefa Doğanay sosyal medyadan çocukluk yıllarına ait bir kareyi paylaştı.
J3j0ttoW5U2Uk0E9pWARgQ.jpg

Kendisini ünlü manken Didem Soydan'a benzeten Doğanay, paylaşımına "Küçükken Didem Soydan'mışım" yazdı.
6_wFuKPq4UWfranAeJ35Vg.jpg

Son olarak İstanbullu Gelin'de rol alan Özge Borak sosyal medyadan ailesiyle birlikte geçmiş yıllarda çekilen bir karesini yayınladı. Borak fotoğrafa, "İyi ki evlenmişsiniz. İyi ki benim ve ağabeyimin Selim Borak anne-babamız siz olmuşsunuz. Çok şanslıyız. Sizi seviyoruz. Allah nazarlardan korusun sizi. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Mutlu yıllar, sağlıkla nicelerine." mesajını yazdı.
hxkH5CgfAU2l6zk0QmPOHw.jpg

Saltbae hareketiyle tüm dünyaya tanınır hale gelen ve son olarak ABD-Miami'de restoran açarak dünyaca ünlü ismi ağırlayan Nusret Gökçe sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını yayınladı. Takipçilerine nostalji yaşatan Nusret, fotoğrafını "Hayat Üniversitesi yaş 15" notuyla paylaştı.
A40NGyIdjUOi6UThsMvo4g.jpg

HBgUNmuFe06G60MSEkD8jA.jpg

93HfMbLvMkuVsxipchEW3g.jpg

IL18hOUYlEKd364l0sUWGA.jpg

ABD’li oyuncu Kirsten Dunst’ın 1995 yılında Ron Davis tarafından çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.
lYt8iFcyKEi4jTWrkHuYCg.jpg

Çocuk oyuncu olarak ünlenen Dunst, 1995 yılında People dergisi tarafından dünyanın 50 güzel insanı sıralamasında sekizinci sırada yer aldı. 1994 yılında henüz 12 yaşında Interview with the Vampirela yakaladığı başarıya, aynı yıl rol aldığı Little Women filmindeki uçarı Amy rolündeki başarısı da eklenince henüz bir çocukken ünlendi. Bir yıl sonra Robin Williams’la birlikte çocuk macera filmi Jumanji’de rol aldı.
Sk-uxXvNg0e023gkGdpZpA.jpg

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Rus modey Irına Shayk'ın (32) 2002 yılına ait bir fotoğrafı ortaya çıktı.
8p1OIODGQEOPNIDCgzFREg.jpg

Henüz 16 yaşındayken çekilmiş fotoğrafı sosyal medyaya düşen Shayk değişimi ile şaşırttı. Modelin yıllar içinde hiç estetik yaptırmamış olması da dikkatlerden kaçmadı.
NKNTJYbMqkeHGuTdVVzzew.jpg

RGAmVBsPAEaSLXmQPHY1WQ.jpg

Barbados'lu şarkıcı Rihanna geçtiğimiz günlerde 30 yaşına girdi. Ri-Ri sosyal medya hesabında takipçilerini geçmiş yıllara götürerek çocukluk yıllarına ait bir kareyi yayınladı. 30 YAŞINDA 30 FOTOĞRAFLA RIHANNA
1AcdN2ux6USWg_DTAaePZA.jpg

Britney Spears
5Ylo9lVjyUe78u2uTREecA.jpg

Britney Spears
4K1P5i-qeUa1d1asbIEHJg.jpg

Eminem
rqLaaJOckkW5GfmdjYHbMw.jpg

Eminem
dlQwYKetK0i0vNQ1Pk8auA.jpg

Donald Trump
S1AsG-Z0YEOtnZQ2g1L_lQ.jpg

Donald Trump
ZYiKZhsm-E6nAxVfRTuChQ.jpg

Gülse Birsel"Annem ve ben, Beşiktaş’ta Serencebey Parkı’nda. Doğduğum semt Beşiktaş ve hala hastasıyım..."
ueGaabvAn0CarFQIHdfBQg.jpg

Gülse Birsel
1c5PEX0UUkiWp5Ofh2DPxQ.jpg

Rıza Kocaoğlu Çukur dizisinde hayat verdiği Aliço karakteriyle yıldızı parlayan Rıza Kocaoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerine nostalji yaşattı.
51eJOyoB_k2BsQw1dlhuVQ.jpg

Annesi ve kardeşiyle çekilmiş bir karesini yayınlayan 39 yaşındaki Kocaoğlu, fotoğrafa "Anneler Günün kutlu olsun canım Anam" notunu yazdı.
RBFeYYVmUE2ZRPmebYi12Q.jpg

Levent Özdilek Oyuncu Levent Özdilek 1967 yılında rol aldığı 'Benim Adım Kerim' filminden bir karesini sosyal medyada paylaştı. Henüz 12 yaşındayken başrollerini Yılmaz Güney ve Birsen Menekşeli'nin paylaştığı 'Benim Adım Kerim' filminde rol alan usta oyuncu Levent Özdilek paylaşımıyla takipçilerine nostalji yaşattı. Filmde Yılmaz Güney'in oğlunu canlandıran Özdilek, bu fotoğrafın altına; 'Geçmiş kattıkları ile güzeldir... 'Benim Adım Kerim' yıl 1967. Bir Yılmaz Güney filmi' mesajını yazdı.
6TZ4zAkjkEO1GOkMAg1-YA.jpg

Özdilek, son olarak 'Eşkıya Dünyaya Hükmdar Olmaz' dizisinde 'Hakkı' karakterine hayat verdi. (Fotoğraf soldan sağa: Ozan Akbaba, Levent Özdilek, Yunus Emre Yıldırımer)
RxKT5vAvMU2WYhS1RHwF6A.jpg

Doğa Rutkay KamalOyuncu Doğa Rutkay Kamal, sosyal medya hesabından çocukluk dönemine ait oyuncak ayısı Mişa'yı ve onun hikayesini anlattı. Doğa Rutkay paylaştığı çocukluk yıllarına ait fotoğrafla anılarını canlandırdı.Ailecek çekildikleri bir kareyi paylaşan ünlü oyuncu fotoğrafın altına şu mesajı yazdı: Annem babam ben ve ayım Mişa... Ayım Mişa yegane oyuncağımdı. Babam Rusya'ya tiyatro turnesine gittiğinde almıştı. Sanki bütün çocukluğum, Mişa’nın gözlerinden bana bakar... Şimdilerde Mişa bebek odasında yerini alan tek oyuncak. Geleceklerime beni anlatmayı bekliyor. Günaydın çocukluğumuz.
JFgTDgpm-0SrI_K8-xRUjw.jpg

Doğa Rutkay Kamal
Nsfns5BfjUS5fRPjoSwaPg.jpg

Tolga Çevik Tolgshow gösterilerine devam eden Tolga Çevik, takipçilerini çocukluk yıllarına götürdü. Çevik paylaşımının altına, "1975 Yaz Kreasyonu... Hep Sanat hep Feşınnn..." mesajını yazdı.
j5PXl7YYtUqP8f8kWZ_Xiw.jpg

Tolga Çevik
_qZnC1rNKkGP3i-XXk7dww.jpg

Prens Harry (33) ile evlilik hazırlığında olan ABD’li oyuncu Meghan Markle’ın (36) 11 yaşındayken çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
_wO7dGYOJEWUc-TvsQ2k4w.jpg

Çocukluk videolarında topluluk önünde şarkı söyleyip dans ederken görülen Markle için İngiliz basınında, “Oyunculuk potansiyelini daha o zamandan göstermiş” yorumu yapıldı.
17bt62aU10ikzd0Z7e-zZg.jpg

19 Mayıs’ta gerçekleşecek olan düğünle kraliyet ailesinin gelini haline gelecek olan Markle’ın 1993 yılına ait görüntüsünde bir yaz okulundayken yaptığı sahne şovları yer alıyor.
UCpU-ZR_rkCGvb0uJmWK_g.jpg

Markle'ın mikrofon karşısındaki rahat tavırları dikkat çekiyor.
UXsgStgJbEyoit2cEOD1-Q.jpg

Videoda ayrıca Markle’ın arkadaşlarıyla birlikte, en sevdikleri öğretmenlerine teşekkür plaketi verdikleri de görülüyor.
vArNpvtoSkOk5JZztWuRGQ.jpg

İngiliz basının sıkı takip altında tuttuğu Markle'ın hayatını anlatan belgeselin yanı sıra Prens Harry ile aşkını konu alan ‘Harry Meghan: The Royal Love Story’ adında bir de film çekildi.
-cCduc4PxUev9NgtNa2x2w.jpg

Ata Demirer 45 yaşındaki komedyen Ata Demirer, 1991 yılına ait fotoğrafını paylaştı.
jnWzZyARNkeK2VMNSh5PgA.jpg

Ata Demirer Ata Demirer'in 26 yıl önce zayıf olması dikkat çekti.
1dulz26SWkuPbEjEpd3j7Q.jpg

İrem Derici 25 Mart Pazar akşamı Star TV'nin Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak katılacak olan ünlü şarkıcı İrem Derici, takipçilerini geçmiş yıllara yıllarına götürdü. Derici, yayınladığı çocukluk karesine, "Çok değişmiş miyim?"
gpy6RAF1tEyNLMpgX9nvcA.jpg

30 yaşındaki Derici, daha önce ise kardeşi Cemre Derici ile çocukken çekildikleri fotoğraflarını paylaşmıştı.
PSAPdAjUcUSfO5Nu_T4cJg.jpg

Derici, kardeşini kucağına aldığı fotoğrafın altına 'İyi ki doğdun KARDEŞİM' notunu düşmüştü..
js3MVNquR0qv1mVX8xTAxQ.jpg

Blake Lively TV ve sinema dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Blake Lively'nin 15 yıl önce lisede çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.
pgXxvfCml0yxS_XO1t09zw.jpg

2002-2003 Burbank Lisesi yıllığında yer alan fotoğraflarda; Lively'nin 30 yaşına kadar fiziksel olarak pek değişmediği görülüyor. Uzun sarı saçlarından o yıllarda da vazgeçmeyen ünlü oyuncunun, burnunun estetiksiz hali de dikkat çekiyor.
qR749HQgKUaU4vrfpssYjA.jpg

Amigo kız takımı ve öğrenci birliğinde görev yapan liseli Blake'in çok sosyal bir öğrenci olduğu görülüyor.
cVw15dYWdkmEAi3ULs8XpA.jpg

DERYA ŞENSOYDerya Baykal, 28 yaşına giren kızı Derya Şensoy'un doğum gününü sosyal medyadan yayınladığı çocukluk fotoğrafıyla kutladı. Baykal, "Küçüğüm İyi ki doğdun... mutlu sağlıklı başarılı yılların olsun... Seni çoookkk seviyorummmm" notuyla Şensoy'un yıllar önce çekilmiş karesini paylaştı.
sJBseIRCpEeH4-lj1tfBog.jpg

DERYA ŞENSOY
DUWuE4s6-kq7AqhaGD6EPw.jpg

SAADET IŞIL AKSOY Son olarak Vatanım Sensin dizisinde Lucy karakterine hayat veren Saadet Işıl Aksoy sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla takipçilerini çocukluk yıllarına götürdü.
JBEYrssfq0OX9SCYdc6ErA.jpg

34 yaşındaki oyuncu çocukluk yıllarına ait bir kareyi Instagram hesabından, "Kırmızı ayakkabılarım, cicili elbisem ve teyze oturuşumla çiçeklerin önünde poz veren ince ruhlu ve utangaç bir Çaki'ydim.." mesajıyla yayınladı.
AWRAnhTcnEOncFbREu5n0A.jpg

BURAK SEVİNÇ Söz dizisinde 'Avcı' lakabıyla Fethi karakterine hayat veren Burak Sevinç takipçilerini 25 yıl öncesine götürerek çocukluk fotoğrafını yayınladı.
KHNWcde2n06hoGOlghB7eQ.jpg

30 yaşındaki oyuncu yaklaşık 5 yaşlarındaki halini paylaşarak, "Evet gülmeye başlamışım... Sonunda. Bizim de güler yüzümüz varmış yani!" notunu yazdı.
CjF5fkweHUmXRBrgHJX5tg.jpg

KENAN DOĞULU-OZAN DOĞULU Şarkıcı Kenan Doğulu, DJ kardeşi Ozan Doğulu'nun doğum gününü sosyal medyadan birlikte çekildikleri çocukluk karesini paylaşarak kutladı. Kenan Doğulu kardeşi için şu ifadeleri kullandı: "Ömür boyu dostluk, hayat boyu güven, sonsuz bir sevgi... İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın aslanların aslanı canım ağabeyim. Mutlu, sağlıklı, başarılı bir yaşın olsun."
RQG38r5qVk-2qy3ZZSOnyA.jpg

KENAN DOĞULU-OZAN DOĞULU
D0A5s2As4USs7kRx4-jyyA.jpg

BARIŞ MANÇO 19 yıl önce kaybettiğimiz, usta sanatçı, çocukların 'Barış Ağabeyi' Barış Manço 75'inci yaş gününde anılıyor.
vZnZ-QfKg0y0glHcDhsQig.jpg

BARIŞ MANÇO Usta sanatçının birçok hayranı sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla Manço'nun çocukluk fotoğraflarını doğum gününde yeniden gündeme getirdi.
0QkapcQWXE6gGsCyVrbSPg.jpg

BARIŞ MANÇO
TC2P-3LFMka9jrVXp6R4LA.jpg

NUR FETTAHOĞLU Son olarak Çi dizisine konuk oyuncu olarak katılan Nur Fettahoğlu, Instagram hesabından çocuklu fotoğrafını paylaştı.
LvJvnV6MbE-qWkNbRXYqKg.jpg

Nur Fettahoğlu yıllar önce çekilmiş fotoğrafın altına 'Bir zamanlar sevimliymişim' notu yazdı.
LOQHG5SDMEuIluXHyFQ16Q.jpg

CEM YILMAZ Cem Yılmaz, Twitter'da takipçilerinden gelen sorulara içtenlikle cevap verdi. Yılmaz araya bir de eskilerden bir fotoğraf sıkıştırdı.
dri9H-Qp8ka8bZZb2ESjKw.jpg

Cem Yılmaz bu fotoğrafı “Cem abin de liseliydi…1987 Airport disco galiba. Kazakların kotun içine sokulduğu dönem” notuyla paylaştı.
thyBUDS6DEy9SWPJjimUnw.jpg

ENGİN ALTAN DÜZYATANDiriliş Ertuğrul'un Ertuğrul Gazi'si Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz günlerde sipariş ettiği lüks saat ve Afrika'da çektiği vahşi doğa fotoğraflarından oluşan sergisiyle gündeme gelmişti.
7266-9LmPEOYQOk0hx4zkA.jpg

ENGİN ALTAN DÜZYATAN Ertuğrul Gazi karakteriyle büyük bir hayran kitlesi oluşturan 38 yaşındaki Düzyatan'ın merak edilen çocukluk fotoğrafı hayranları tarafından sosyal medyada yeniden gündeme geldi.
x6Ap-wMCrE-XYhge0--vng.jpg

OLCAY ŞAHAN Almanya'nın Düsseldorf şehrinde dünyaya gelen futbolcu Olcay Şahan, doğduğu yerin takımının alt yapısında forma giydiği dönemden bir fotoğrafı yayınladı.
BBxTqi4MqUG7aKdSdn5ZZg.jpg

Milli forma için Türkiye'yi tercih eden ve Beşiktaş'tan sonra Trabzonspor'da futbol kariyerine devam eden 30 yaşındaki Şahan, Instagram hesabından paylaştığı çocukluk karesine, "Ben çocukken" notunu yazdı. Öte yandan Şahan'ın arkasından kulak işareti yapan çocukluk arkadaşı ise Almanya bölgesel lig takımlarından Uerdingen'de futbol hayatına devam ediyor.
_pfO3-XK7EyxUvxHvkcTmg.jpg

İstanbullu Gelin'in Fikret Boran' Salih Bademci okul yıllarından bir kare paylaştı.
W0uDrz8FBUGYsGy8qu_Kug.jpg

Bademci paylaşımın altına şu notu düştü: Uzun, uzun zaman önce... Müziğin beni nasıl gülümsettiğini hatırladığım yıllardan
ReJunrsE_0-IOu0chKl4ag.jpg

Sıla Gençoğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğrencilik yıllarından bir fotoğraf paylaştı.
aCIsWpEAFk2hpLdBIfiHvQ.jpg

Sıla fotoğrafın altına şu notu düştü: Eğitim, kişisel gelişimin en mühim mihenk taşlarındandır. Öğretmek için ömürlerini adayan tüm öğretmenlerimizin güzel gününü kutluyorum. ( Tavşan olduğumu iddia ettiğim yıllar. Çemberin yine dışındayım.)
GcLAxm6U3kGBu1fFFsAOuw.jpg

Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı çocukluk fotoğrafını, "Tamer 10 yaşında.." mesajıyla yayınlayarak takipçilerine nostalji yaşattı.
yc2GDJIp2U2pX1ajDHiXcQ.jpg

Tamer Karadağlı
jv24aQcDf0GObDK6jakCgA.jpg

Nusret Gökçe Dünyada saltbae hastagi ve lakabı ile sosyal medya fenomeni haline gelen Nusr-Et Steakhouse’un patronu Nusret Gökçe Amerika’daki ilk şubesini açtığı Miami’den 13 yaşındaki fotoğrafını paylaştı.
U_WOqvjkQkCnefzqQ5ZiPA.jpg

Nusret paylaşımın altına şu notu düştü:"1994-1995 yaş 13 ilk okuldan mezun olduktan sonra maddi imkansızlıklardan dolayı okul hayatımı bitirip kasap çırağı olarak işe başladım. Hergün 18-20 saat çalışıp babadan 1 tl istemedim. İstesem de yoktu. 2009 -2010 sadece 12 masa 10 çalışan. Sene 2017 - 12 restoran 1000 çalışan ... Ve karşınızda bir dünya markası ..Hepimizin markası hepimizin başarısı...🔪
2gLcT036FEOLg-HJcFTwNQ.jpg

Serenay Sarıkaya Fi dizisinde Duru karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya'nın çocukluk hali dizinin yeni sezonu Çi'nin başlmasıyla gündeme geldi.
Av0AHPz-okS47VkOF2KYAg.jpg

Serenay Sarıkaya 26 yaşındaki oyuncunun çocukken çekilen karesinde bir balkonda masanın üzerinde oturarak poz verdiği görülüyor.
KkEMR5MEokiI78_LTnVmGA.jpg

Demet Akbağ Usta sanatçı Demet Akbağ sosyal medya hesabından nostalji yaptı. Çocukluk yıllarına ait kareyi paylaşan Akbağ, o fotoğrafa şu mesajı yazdı: "Pastayı kesen sedef olduğuna göre onun doğum günü demek ki. Ben araya sıkışmış annemin bana vereceği koca dilimi bekliyorum. Babaannemin pandispanyası, annemin süslediği çocukluğumun geleneksel pastası. En solda da halamın kucağından bakan kuzenim"
NMC6LlbzC0amjzT-gV-nWw.jpg

Demet Akbağ
1RziZQ5NukCAHhb13XEzfw.jpg

Rıza Kocaoğlu Rıza Kocaoğlu, 18 yıl önce çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Sarı saçlarıyla objektif karşısına geçen Kocaoğlu bu kareye; “Saç… Sene 98 mi 99 mu falan filan…” notunu düştü.
i8ShK1bAAkWNR2A8_5s4Bg.jpg

Rıza Kocaoğlu
C9bqW5Q6M06bCJjUp-A4dw.jpg

Ata Demirer Sosyal medya hesabından paylaştığı mizah içerikli fotoğraflarla dikkat çeken Ata Demirer, bu defa takipçisi tarafından gönderilen bir kareyi yayımladı.Demirer, 80’li yıllarda çocukken yaşadığı Bursa’da çekilmiş fotoğrafta, arka tarafta şortlu bir şekilde görülüyor.45 yaşındaki oyuncu, bu kareye, "Bir genconun albümünden çıkmış benimle de paylaştı, sağolsun. 80’ler Bursa’sı. Akbıyık mahallesi. Cami duvarına yaslanıp sırıtan çocuk tanıdık geldi mi?" notunu düştü.
_NzHHdYahkKQCwSzzQDMGg.jpg

Ata Demirer
3ZJJQS2Uo0ORHyt5buFPYg.jpg

Behzat Uygur Instagram'dan çocukluk yıllarına ait bir kareyi paylaşan usta aktör Nejat Uygur'un oğlu Behzat Uygur, "İzmir Atatürk stadı 1974 Zafer kupası.. babamın oyunu olduğu için yerine gol kralı kupasını Cemil Tura'na ben vermiştim..Dönemin Efsane İzmir büyükşehir bel başkanı İhsan Alyanak,ben,Cemil abi.." mesajını yayınladı.
A-bE8egSTEKMvIYaLJzTBw.jpg

Behzat Uygur
kzIDLuRO8kW5tQprFakb_w.jpg

Zeynep Kankonde Oyuncu Zeynep Kankonde, bir süre önce Instagram'da paylaştığı bu fotoğrafının kendisine ait olduğuna inanmayanlara ilginç bir kanıt sundu.
Ez7Gjl4lm0uc2Hw3KZ_90Q.jpg

Zeynep Kankonde Çocukluk yıllarında çekilen fotoğrafını Hababam Sınıfı serisindeki Bacaksız karakterini canlandıran Tuncay Akça'ya benzetenler de çıkınca Kankonde karşılaştırmalı bir fotoğraf yayınlayarak şu notu düştü: "Niye yapıyorsunuz bunu? TUNCAY AKÇA tatlılığı.İnanamayanlar için kendimi etiketledim ya."
kymzerZucEiIJWfVgkVwGg.jpg

Zeynep Kankonde
Y7cCxYzx8kOdxMnkH0NdhA.jpg

Metin Hara Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara geçtiğimiz temmuz ayında ilk kez el ele Bodrum Havalimanı'nda görüntülenmişti.
UQbpAIg-IE6oIny2VeIfEw.jpg

Metin Hara Lima ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen 35 yaşındaki Hara'nın fotoğrafı sosyal medyada ortaya çıktı.
Zco-5ElNKU2hvNDwUaaFdg.jpg

Meryem Uzerli Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve şu sıralar Cingöz Recai filminin heyecanını yaşayan Meryem Uzerli, takipçileriyle küçüklük fotoğrafını paylaştı.
SlIqnFTQ1kOwZF9Aziu4EA.jpg

Meryem Uzerli
m5k5iZzNyUSc_XPHRow-Kw.jpg

Beste Kökdemir Oyuncu Beste Kökdemir, Instagram hesabından ortaokul yıllarına ait bir fotoğrafını paylaştı. 24 yaşındaki oyuncu, fotoğrafını, "Ozaman biraz gülelim... Orta 2'deyim. Saçlarımı kendim kesmiştim. Bence hiç fena değil!" notuyla yayınladı.
wsC3KXtJmUSf4iPIFF4StA.jpg

Beste Kökdemir
fSwFnvwGJ0q-XNYv3mZ0ww.jpg

Ezgi Mola Son olarak 'Kocan Kadar Konuş: Diriliş' filminde rol alan Ezgi Mola, Instagram hesabından küçükken kardeşiyle birlikte çekilen bir karesini paylaştı. 34 yaşındaki Mola altına ise, "Sanırım kardeşime "sus ve gül yoksa seni yine cimciklemek zorunda kalırım" demişim.. Kuzuummm benim" notunu düştü.
sUPpogY06Ey39FvSBUMssw.jpg

Ezgi Mola
yTHYXXKJkECOET-U8JBPTg.jpg

Birce Akalay Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan Birce Akalay, Instagram sayfafından çocukluk fotoğrafını paylaştı. Akalay altına ise "Bu kızın saçlarına n'oldu yaaa böyle diye ısrarla soran olursa; O doğuştan kırpıktı dersiniz" yazdı.
h_d9_tz81ki32FzDLJ3f7A.jpg

Birce Akalay Ocak ayında Sarp Levendoğlu'ndan boşanan 33 yaşındaki Akalay, şu sıralar Can Tunalı ile birliktelik yaşıyor.
dXgiDuD7CUCYgLfZMLqb5A.jpg

Miley Cyrus ABD’li pop şarkıcısı Miley Cyrus, yeni bir single hazırlığında. 24 yaşındaki şarkıcı, ‘Younger Now’ adlı single’ının kapağında kendi çocukluk fotoğrafını kullandı.
XwVnz385hkmqtJBstavTIQ.jpg

Miley Cyrus
UbaMK7fhqUehdpcggrmSAw.jpg

Kraliçe II. Elizabeth
wTueDdnikEmKg9zRGr6vSQ.jpg

Kraliçe II. Elizabeth
aB5oQlv3FUSoRfYzigArmw.jpg

John Kennedy
Q6NZcO9HL0O-8ljrr2OCHg.jpg

John Kennedy
p-EcOsx6OEqITuv_UKqYmA.jpg

Angela Merkel
dfh_hqgcO0WG0LVDCY6z8w.jpg

Angela Merkel
gCABVT1HMUioi_8qtWq27Q.jpg

Vladimir Putin
VbLn1vQnOEyoi-N7TbfgTA.jpg

Vladimir Putin
qh0E9O_8CkSxVLtQuhQVWw.jpg

Papa Francis
e7W0i9zJVEGdayBUAubeeg.jpg

Papa Francis
SRll58ycjECaN71lgEuUeg.jpg

Hillary Clinton
EpN4VNw5S0-BRakgKt37tQ.jpg

Hillary Clinton
JloK5eB_Lkafeie32e4Dmg.jpg

George Bush Jr.
yfSIxBLvvkmaGYx-fnABGg.jpg

George Bush Jr.
zoYktRjgBkWP-wgsWrfM9g.jpg

Prens Charles
qsgruQQbZ0qvDUNm7JOPvw.jpg

Prens Charles
Hcbyr3DOzUWFrkm4sFYElA.jpg

Barack Obama
R4aMZ6ICF0OxHxI1gO6v4A.jpg

Barack Obama
ND-a2z0v4kCDMoXGaYI2uw.jpg

Acun Ilıcalı Acun Ilıcalı, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.
iWnTCV9kGk6kqWfPqd0Cqw.jpg

Ünlü yapımcı, yıllar önce ağabeyi Ömer Cenker Ilıcalı ile çekilmiş bir fotoğrafına yer verdi. Ilıcalı, ağabeyi ile birlikte görüldüğü bu fotoğrafa, "Sol taraftaki ağabeyim, sağ taraftaki ben. #tbt'nin dibi" notunu yazdı. 1967 yılında Erzurum'da doğan Ömer Cenker Ilıcalı, kulak burun boğaz uzmanı bir doktor.
w8HohKuLE0uu6tsyGAVIYw.jpg

Bensu Soral'ın ablası oyuncu Hande Soral (sağda), Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.
enBeZ0tg30-woUHpg_E3gg.jpg

30 yaşındaki oyuncu fotoğrafın altına "Bazı şeyler hiç değişmez notunu düştü"
s7JREXW3Zk2kyg90I-AOFg.jpg

Sezen Aksu Sanatçı ve söz yazarı Sezen Aksu bugün 63’üncü yaşını kutladı. Sosyal medyada bazı kullanılar Aksu'nun çocukluk fotoğrafını paylaşarak doğum günü dileklerini iletti.
vS4LfkCCo0uIgk4FBHyIUQ.jpg

Sezen Aksu
j5TJcwo-rEuGBe71p9cOnA.jpg

Türkan Şoray Yeşilçam'ın 'Sultan' lakaplı usta oyuncusu Türkan Şoray Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. 72 yaşındaki Şoray altına ise "Türkan bir yaşında..." notunu düştü.
M3Nb6P-M-E2xOM0gG_SYyw.jpg

Türkan Şoray
hI1HkdF6E0CBL_keUhmiig.jpg

Çağla Şıkel (solda)
MLwdu3h2t0qjGO1HEi8_yw.jpg

Çağla Şıkel
V9mOuIz8O0y_QPD6BdQTZA.jpg

Kenan İmirzalıoğlu 1997 yılında Best Model of Turkey ve daha sonra Best Model of The World seçilerek kariyerine başlayan Kenan İmirzalıoğlu'nun yıllar önce ortaokul sıralarında çekilen bir pozu hayranları tarafından açılan sosyal medya hesabında paylaşıldı.
caW5UVna9UypfK9vgqOysw.jpg

Kenan İmirzalıoğlu
s7WeKz4oAkS2tDtPTUAZwg.jpg

Mehmet Günsür
O1CFYWaj8EuBE_BsAaPJEA.jpg

Mehmet Günsür
FFrDOKgZ4EufWiQs4nTCIQ.jpg

Özge Özpirinçi puhutv'den yayınlanan Fi dizisinde rol alan Sıla karakterine hayat veren Özge Özpirinçi ilkokul yıllarına ait fotoğrafı Instagram'da takipçileriyle paylaştı.
UFdATMTQ00OtDvl2lnUghw.jpg

31 yaşındaki oyuncu paylaşımının altına ise şu notu düştü: "İlkokul 1'in ilk gunu! Akademik hayata karsi tavrim o gunden itibaren cok netti! Stresten yanagimda cikan ucugun izi durur hala! Hey gidi gunler... Saclarimi o kadar kisa kestirmisler ki (kesin bitlenmisimdir) ilkokul formami almaya gittigimde satis elemani hanfendi babama ve bana bakip erkek uniformalarina yonlendirmisti bizi. Cok uzulmustum ama simdi guluyorum tabi. Anlatacak hikayelerden biri iste..."
08zS9IAtdU6-yE7FTw9JlQ.jpg

Oğuzhan Koç Çok Güzel Hareketler Bunlar'daki oyunculuğuyla adını geniş kitlelere duyuran ve son olarak çıkardığı 'Küsme Aşka' şarkısıyla şu sıralar müzik listelerinde ilk sırada yer alan Oğuzhan Koç 23 Nisan dolayısıyla sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını paylaştı. 31 yaşındaki Koç, altına ise, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun. Aha bu da çocuk ben..! Ve künyem" notunu düştü.
U9VNo8PlMU-OB4kedG8QUw.jpg

Oğuzhan Koç
Nw-hEgfE2EeMCWeOQDcrDQ.jpg

Nusret Gökçe Saltbae hareketi ve sosyal medya paylaşımlarıyla Türkiye'nin hatta dünyanın dikkatini çeken restoranlar zincirinin sahibi Nusret Gökçe çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı.
MJ2mjRqqrUOJ_VqOEAEsmg.jpg

Son olarak Dubai'deki restoranında Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio'yu ağırlayan Nusret sosyal medyada kısa sürede 5,5 milyon takipçiye ulaştı.
H05jf7jxI0KzdwymFEjc-w.jpg

İlber Ortaylı Tarih Profesörü İlber Ortaylı, Twitter hesabından gençlik fotoğrafını paylaştı.
gcAy6I6QAkW-QqwjNAc4Jw.jpg

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan İlber Ortaylı, 21 yaşındaki halini gösteren fotoğrafı, "Gençlik. 1968. SBF" notuyla paylaştı. Bu kareye 5 bin beğeni geldi.
lyjf90BypUC2z1UpW5oc3w.jpg

BengüŞarkıcı Bengü, 38'inci yaş gününde sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.Instagram hesabından kardeşi Banu ile çekilmiş çocukluk fotoğrafını paylaşan Bengü, "İyi ki doğmuşum ben, iyi ki böyle güzel ailem var" notunu yazdı.
CzfyXb9DkU6QGZvm8HqqBA.jpg

Bengü
0icQIurJK0ubEyf_v6flnQ.jpg

Aleyna Tilki Bir Hülya Avşar Sohbeti'nde Hülya Avşar'a "Annem, beni star gibi giydirirdi. Hep öyle baktı bana ben de kendimi star zannettim küçüklüğümden beri" diyen Aleyna Tilki'nin o günlerdeki fotoğrafı ortaya çıktı.
vz86-CC3H0u0BrAg6tcttA.jpg

Aleyna Tilki Aleyna Tilki Bir Hülya Avşar Sohbeti'nde çocukluğunu şu sözlerle anlatmıştı: "Üç yaşındayken şarkı söylüyormuşum, ellerimi kanepenin üzerinde aşağı boşluğa uzatmışım. Annem de, "ne yapıyorsun" Aleyna demiş. Ben ise "anne onlar benim seyircilerim onlara elimi uzatıyorum" demişim. Sonra kendimi halının üzerine atmışım. Annemin tüyler diken diken olmuş"
u77V2n8ZN0Klscap1XF10A.jpg

Şebnem Ferah Rock şarkıcısı Şebnem Ferah'ın ilkokul fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı.Şarkıları ile milyonların gönlünde taht kuran Şebnem Ferah, ilkokulu Yalova Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu'nda okudu. Bu yıllarda çekilen bir fotoğraf ise yıllar sonra sosyal paylaşım sitesine düştü. Sanatçının doğum yılının 1972 olduğu belirtilen fotoğrafında okul numarasının ise 59 olduğu görülüyor.
iehN_8n1GEC2mokeIvx5Xg.jpg

Şebnem Ferah
5_aAuaQp9EymOMVaa3D5_Q.jpg

Tarkan Sosyal medyada perşembe günleri yapılan “TBT” (eski fotoğrafların paylaşılması) akımına megastar Tarkan da uydu. Tarkan, Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşarak, "Şu havalara, bakışlara bakın. Artist yaa" notunu yazdı. Tarkan'ın paylaşımı kısa sürede 30 binden fazla beğeni aldı.
JjIWfowqKEiMNJxldGWI5w.jpg

Tarkan
f5zWicTD8UmtFE031_QaVQ.jpg

Fazıl Say Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, Adana konserinde bir sürpriz ile karşılaştı. İlkokul arkadaşı Zeynep, ünlü sanatçının ilkokul birinci sınıftaki günlüğünü yolladı. Say, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından;"Adana konserime gelen ilkokul arkadaşım Zeynep bakın ne yollamış Bu fotoğraf ilkokul1; 40 yıl önce" notuyla paylaştı.
_VYxh_ECw0mM54pVcsnPgQ.jpg

Fazıl Say
4_ca4Ho-dUCRuKEgWvkaTw.jpg

Caner Erkin Futbolcu Caner Erkin ile dümyaevine giren oyuncu Şükran Ovalı, eşinin çocukluk fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
DRruv2_IU024QRoZESYXyA.jpg

Son olarak rol aldığı Familya dizisi final yapan 31 yaşındaki Ovalı, paylaşımın altına ise altına 'Minnak' notunu düştü.
t_21krLJjkWiK3Sl_vNGug.jpg

Justin Bieber Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, 13 yaşındayken YouTube’da Scooter Braun tarafından keşfedildi. Şimdi 23 yaşında olan Kanadalı şarkıcı, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafta o zamanlar nasıl göründüğünü hayranlarıyla paylaştı. Bieber’ın annesiyle olan siyah-beyaz fotoğrafı, henüz müzik kariyerine başlamadan kısa süre önce çekilmiş.
vbLRtSPO3kqPGnS6aCx3IQ.jpg

Justin Bieber
xFRGBNy4FUecCwsGDHLPKw.jpg

Haley Joel Osment 1999 yılında vizyona girdiğinde tüm dünyada ilgiyle izlenen 'Altıncı His (The Sixth Sense)' filminde dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis ile başrol oynayan küçük yıldız çok değişti. 28 yaşındaki Amerikalı Haley Joel Osment'ın son halini görenler tanıyamadı.
AGftnmsH3UauDWDirnyCdQ.jpg

Haley Joel Osment Filmin yayınlandığı dönemde 12 yaşında olan Haley Joel Osment 'Altıncı His' filminde 'Cole Sear' karakterini canlandırıyordu.
tVYuiPo7hUaT5u8usRp9Eg.jpg

Ajda Pekkan
SwgGkdVkhUSWGI7NqIsyow.jpg

Ajda Pekkan
hToQa9TmYkaIHPyzuuMS5Q.jpg

Arda Turan
PeUnFtuFU0KPKXviR9tWew.jpg

Arda Turan
AoX524cKd0mmq0YWW-E4GQ.jpg

Angelina Jolie
RbrYAi6joEGvZyc-cJn9RQ.jpg

Angelina Jolie
8N8-L-qB-E-x-APTv3QWhw.jpg

Bengü
BasCQarF_0CB9Q8MRr_pbQ.jpg

Bengü
GhMn6nG6kUOTfqyyGbiiFA.jpg

Bruce Willis
iQ6QNUYQC0656jMjo1GpRw.jpg

Bruce Willis
i6TgHOtbNUGJhfRng66Elw.jpg

Beren Saat
AHpDnVKZUkuAvG7cdaeAJw.jpg

Beren Saat
tgXsEgehfkucT_EZAn3TBg.jpg

Bergüzar Korel
3t09MpDtk0WbbDtopIj47g.jpg

Bergüzar Korel
f7NXZvJK5ESreNs7INqKMA.jpg

Deniz Akkaya
l3aOs8KnskKk0KL_nm2Y-w.jpg

Deniz Akkaya
iY8zWznQAkCAZqYeMEnqpA.jpg

Elçin Sangu
K7LewjHye0yLYK0v3_1lLA.jpg

Elçin Sangu
JaF4xAGszk-8uO8gN2P_Ag.jpg

Emre Aydın
F3hx0HCrQ0aOnlLEO4c0YQ.jpg

Emre Aydın
v4oA0OPftE-c-GVyYjS9Wg.jpg

Eser Yenerler
SwcBe7iocU69jrYgntwRvQ.jpg

Eser Yenerler
UdB_5awHi0C5i_0jx4iHjg.jpg

Jennifer Aniston
CxHQoXexLUSKbAZfa3zYew.jpg

Jennifer Aniston
K6BV8suiTkaSO5355D9Hlg.jpg

Hazal Kaya
JgtRFLMADEOpaN0wQWfrdQ.jpg

Hazal Kaya
aSLbIri7c0S4f_5QVYZ8ZQ.jpg

Kenan İmirzalıoğlu
JWN8FOA6J02rUo1M_bFzIQ.jpg

Kenan İmirzalıoğlu
JsAjK_eurk2MRgVLU6QTgA.jpg

Lady Gaga
o2aEtS2Gokar5dqUUOc45w.jpg

Lady Gaga
RcqrBa9aIEmneMs2C_okvA.jpg

Mehmet Ali Erbil
PmkkFs9luUqzPjZqhmPjyA.jpg

Mehmet Ali Erbil
29FWpzO2QEG2zICfy4oEiA.jpg

Merve Sevi
8GX14upJKUKHaJAatD4E6w.jpg

Merve Sevi
tovsYgucyUGUflrcXJu_Yg.jpg

Özge Özpirinçci
NIQR26oOI0ytsdfIcb9nYQ.jpg

Özge Özpirinçci
K-184lO04kiUu_8iJr9nMQ.jpg

Pelin Karahan
PU3oY4b7nEKq9jpf1V2EdQ.jpg

Pelin Karahan
aWDg5abYVUmR8FResc5ZRg.jpg

Şener Şen
Zb-ZFVEc1kuH1jjsNGQzcA.jpg

Şener Şen
Pcmd1gmAokemuEZrHTDXtw.jpg

Tarkan
zqAxNXI_A0-h-Mb4utIXlg.jpg

Tarkan
8yR1Xkth-EyC2UPG5TESTA.jpg

Teoman
c9CHycgnqkKzR8PZDopG6w.jpg

Teoman
ZywtGHJ9qku_TavUU4lgFw.jpg

Cristiano Ronaldo Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi’ni üst üste iki kez kazanan ilk takım olmasında yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun payı yadsınamaz. Nike, takımın şampiyonluğunu ve Ronaldo’nun şampiyonluğa katkısını bir ilanla kutladı. İlanda, Ronaldo’nun çocukluk fotoğrafının üzerinde “Bu çocuk biliyordu” (This boy knew) mesajına yer verildi. Ronaldo, fotoğrafını Twitter hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.
gB8XeKEDnUywME6_irarmQ.jpg

Çocukluk fotoğrafındaki dikkat çeken detay ise, Ronaldo'nun üzerindeki giysinin Adidas markalı olması. Nike'ın, şampiyonluk ilanı için Adidas logosunu silip Nike logosunu koymasına Adidas firmasından nasıl bir yanıt geleceği merak ediliyor.
niEI7XCS_kKpLS_O1f1Tog.jpg

Mesut Özil Arsenalli futbolcu Mesut Özil’in, 12 yaşındayken memleketi Zonguldak'ta hastane önünde babası ve ağabeyiyle çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Şu sıralar Amine Gülşe ile yaşadığı aşkla da gündeme gelen 29 yaşındaki Özil'in, yanında kendisi gibi futbolcu olan ağabeyi Mutlu Özil ve babası Mustafa Özil yer aldı. Zonguldak'ın Devrek İlçesi Hışıroğlu Köyü'nden olan Özil ailesinin, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde bir yakınlarını ziyaret sırasında çekildiği bildirildi.
8YzQb69sOEyDBx9fmfofew.jpg

Mesut Özil
2KMYL5ww_kGZVSq8GOIJcg.jpg

Brad Pitt
D_LrwtJcjEGAbIGWpkorZA.jpg

Brad Pitt
jDDSGkqYnkaG9_HAwg9Yvg.jpg

Beyonce Beyonce’nin daha önce görülmemiş 12 video kasedi ortaya çıktı. Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcının 10 yaşındaki halini gösteren videolarda; Beyonce’nin, daha sonra Destiny’s Child’a dönüşecek olan altı kişilik Girls Tyme grubu üyesiyken çekilmiş hali görülüyor.
t0gMrirIa0GjWrvfl4pGzw.jpg

35 yaşındaki dünyaca ünlü pop yıldızının videoları, Londra’daki açık artırma şirketi Ted Owen Co tarafından Londra'da satılacak. Telkifler 1,5 milyon sterlinden başlıyor.
D0pGmFiYLUOcFoB5ZVlMsA.jpg

Madonna
eFvRna4yTkWFK1oWzFQ7WQ.jpg

Madonna
45_onKGow0qnNClINrOakg.jpg

George Clooney
vfqqcSI_b0SSWdiCn3esow.jpg

George Clooney
LiQyAp12vkiUQMXkQS24ag.jpg

Gözler dünyanın gözde bekarlarından Prens Harry ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan Meghan Markle'a çevrildi. Dail Mail, Prenses adayının 21 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafını okuyucularına servis etti.
r8EcCvJWK0-voOu87NPrEw.jpg

BU SARAYA GELİN GELECEK Bir arkadaşıyla birlikte 1996'da Avrupa turuna çıkan ve o dönem 15 yaşında olan Meghan Markle'ın Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı Buckingham Sarayı önünde çekilen hatıra fotoğrafı çok konuşuldu. Oyunculuğu bırakmaya hazırlanan Markle, bu yaz gerçekleşecek düğünle Kraliyet Ailesi'nin bir üyesi olacak. (Fotoğraf: Meghan Markle solda)
_m-OQzTbBEiQwppw2FZYQw.jpg

a8MTZAKED0SrrlRt5uMhAA.jpg

Kenan Doğulu "Abi. Dost. Can. Güven. İnsanın ömür boyu sırtını yaslayabileceği, gözleri kapalı güvenebileceği, beraber üretebileceği, eğlenebileceği, canı kadar sevebileceği bir ağabeyi olması çok kıymetli. Hayatta önümde, sahnede yanımda ve daima arkamda olduğun için çok şanslıyım canım ağabeyim, iyi ki doğdun"
 
Üst Alt